Polska - Pozostałe artykuły BHP - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Szafa szatniowa CURVE, 2 moduły, 2 drzwi, 1740x600x550 mm, niebieski

Szafa szatniowa CURVE, 2 moduły, 2 drzwi, 1740x600x550 mm, niebieski

PL 1425.57 zł.

4 miesięcy Nowy Sprzedam 0 odsłon ID #3970566

Opis

QR CODE

Szafy ubraniowe z półokrągłymi, wypukłymi drzwiami. Każda sekcja wyekwipowana jest w półkę na nakrycia głowy, drążek ubraniowy z dwoma haczykami kotwicowymi, blokadę szerokiego otwarcia, dwie kieszenie w drzwiach oraz otwory wentylacyjne w górnej i dolnej części.


Szafy dostarczamy bez zamków.​ unikalne, wytworne szafy ubraniowe, które nadają przebieralni elitarny wygląd. Półokrągłe drzwi pokryte metalizowanym lakierem powodują, iż szafy prezentują się nowocześnie i stylowo.


nieprzeciętny wybór do recepcji, szatni, przebieralni i centrów sportowych. Szafy proponują dużą pojemność, co powoduje,doskonale nadają się do przebieralni, stref fitness itp. Można je na dodatek umieścić w strefie wejściowej, gdzie zapewnią elegancką przestrzeń na ubranie dla odwiedzających.


Szafy są genialnie zaopatrzone i stanowią użyteczne i poręczne rozwiązanie do przechowywania. Dwie kieszenie po wewnętrznej stronie drzwi wspaniale nadają się do przechowywania przyborów toletowych, kluczy, portfeli itp.


Otwory wentylacyjne w górnej i dolnej części szaf korzystną zamianę powietrza. Szafy wytworzono ze spawanej blachy stalowej o grubości 0,7 mm. Półokrągłe, wypukłe drzwi mają zabezpieczenie przed szerokim otwarciem.


Dodaj dopasowane akcesoria do szaf i stwórz kompleksowe rozwiązanie do przebieralni! Dobierz zamek, podstawę i inne {pomocn|przydatn)e elementy. Wszystkie akcesoria sprzedawane są oddzielnie.

AJ Produkty
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane