Polska - Biurka i stoliki - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - BIURKO STANDARD NA KOMPUTER LAPTOP * DĄB SONOMA, TS-0320

BIURKO STANDARD NA KOMPUTER LAPTOP * DĄB SONOMA, TS-0320

PL 218.40 zł.

4 miesięcy Nowy Sprzedam 1 odsłona ID #3985977

Opis

QR CODE

BIURKO model "kanon" wspaniale sprawdzi się w domowych pokojach jak i w biurze. Będzie wspaniałym miejscem na ustawienie notebooka i swobodnej pracy dorosłego użytkownika albo jako biurko młodzieżowe, przy, którym nasza pociecha będzie mogła odrobić lekcje albo zająć się swym hobby.


śladowa kompozycja należycie stanie na wysokości zadania w ciasnych i niezbyt ustawnych wnętrzach. Biurko nie zajmie niemało miejsca, a Ty zyskasz wygodną przestrzeń do realizacji kreatywnych pomysłów. SPECYFIKACJA: - funkcjonalność- prosta i postępowa konstrukcja wytwarza wygodną przestrzeń do pracy- gładkie boki bez zaślepek- prosty montaż- instrukcja konstrukcji w opakowaniu- polski firma MATERIAŁ: • Korpus i fronty - płyta wiórowa laminowana.• Obrzeża – wykończone materiałem PCV (znamionującym się dużą wytrzymałością mechaniczną i chemiczną) KOLOR: Dąb Sonoma.


Pozostałe barwy do wyboru w produktach powiązanych. Rozmiary:Głębokość: 60 cmSzerokość: 120 cmWysokość: 74 cm stosowanie:Powierzchnię mebla czyścić przy pomocy miękkiej szmatki. Unikać stosowania silnie działających środków chemicznych.artykuł przeznaczony do samodzielnego montażu.

Sferis.pl
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane