Polska - Biurka i stoliki - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Biurko standard na komputer laptop kolor mix sonoma marki Topeshop biurko standard

Biurko standard na komputer laptop kolor mix sonoma marki Topeshop biurko standard

PL 218.40 zł.

4 miesięcy Nowy Sprzedam 1 odsłona ID #3985973

Opis

QR CODE

BIURKO model "kanon" nadzwyczajnie stanie na wysokości zadania w domowych pokojach jak i w biurze. Będzie perfekcyjnym miejscem na ustawienie notebooka i luźnej pracy dorosłego użytkownika lub jako biurko młodzieżowe, przy, którym nasza pociecha będzie mogła odrobić lekcje albo zająć się swym hobby.


śladowa budowa dobrze stanie na wysokości zadania w ciasnych i niezbyt ustawnych wnętrzach. Biurko nie zajmie sporo miejsca, a Ty zyskasz komfortową przestrzeń do realizacji kreatywnych pomysłów. SPECYFIKACJA: - funkcjonalność- prosta i nowoczesna kompozycja kreuje komfortową przestrzeń do pracy- gładkie boki bez zaślepek- przystępny montaż- instrukcja konstrukcji w opakowaniu- polski marka MATERIAŁ: • Korpus i fronty - płyta wiórowa laminowana.• Obrzeża – doszlifowane tworzywem PCV (cechującym się dużą wytrzymałością mechaniczną i chemiczną) KOLOR: Blat biały/ nogi dąb sonoma.


Pozostałe kolory do wyboru w produktach powiązanych. Wymiary:Głębokość: 60 cmSzerokość: 120 cmWysokość: 74 cm użytkowanie:Powierzchnię mebla czyścić za pomocą miękkiej szmatki. Unikać wykorzystywania silnie działających środków chemicznych.towar asygnowany do samodzielnego montażu.

Sferis.pl
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane