Polska - Krzesła i fotele biurowe - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Shell fotel młodzieżowy

Shell fotel młodzieżowy

PL 349.00 zł.

7 miesięcy Nowy Sprzedam 3 odsłon ID #3987075

Opis

QR CODE

Fotel młodzieżowy Shell, biały Shell to innowacyjne w formie krzesło, które jest nawiązaniem do nieśmiertelnej ikony designu w alternatywnej formie, która mimo podstawy krzesełka biurowego nadal jest uosobieniem współczesnego designu.


Więc jeśli Twoje dziecko nie jest wielbicielem klasycznego krzesełka do biurka, doskonałym rozwiązaniem będzie fotel Shell! To lubiany i wszechstronny projekt, który fantastycznie wpiszę się w pokoje młodzieżowe za sprawą swojego oryginalnego designu.


Fotel Shell to nie tylko walory stylistyczne,także ergonomia - wyprofilowane oparcie, miękkie komfortowe siedzisko, które wypływa na wygodę korzystania z krzesełka, w dodatku możliwość regulacji wysokości siedziska zagwarantuję komfort podczas wielu godzin spędzonych przy odrabianiu lekcji, zabawie czy gry przy komputerze.


Fotel Shell to świetnie zaprojektowany mebel, który fantastycznie spełni oczekiwania w innowacyjnych pokojach dziecięcych i młodzieżowych. Dane dopełniające: szerokość 49 cmwysokość 82-92 cmgłębokość 42 cmwysokość siedziska 45-56 cm

Meble Pumo
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane