Polska - Sejfy i szafki na szyfr - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Stamony Kasetka na pieniądze - dociski banknotów - czarna

Stamony Kasetka na pieniądze - dociski banknotów - czarna

PL 115.00 zł.

4 miesięcy Nowy Sprzedam 1 odsłona ID #3987180

Opis

QR CODE

Kasetka na pieniądze z zamkiem na klucz Stamony Kasetkę na pieniądze niemieckiej marki Stamony zaprojektowano z myślą o bezpiecznym przechowywaniu monet, banknotów, a także paragonów czy czeków. Model ST-CB-90R jest rewelacyjnym produktem dla hoteli, restauracji, biur, gabinetów lekarskich i prywatnych użytkowników.Metalowa kasetka do pieniędzy ST-CB-90R – opis Zamek bębenkowy, w który wyposażono kasetkę na pieniądze, efektywnie broni jej zawartość.


Do jego otwierania służą dwa dołączone klucze. Stworzono je z żelaza, co wpływa na ich odporność.obszerna objętość modelu ST-CB-90R pozwala na umieszczenie w nim pieniędzy i innych przedmiotów. Wkład na monety posiada 5 przegródek, a na banknoty – 4.


zastosowano na dodatek dociski utrzymujące m.in. Paragony w jednym miejscu.Wysoka wytrzymałość została zagwarantowana przez przemyślaną konstrukcję. Wytwarzano ją ze stalowej blachy walcowanej na zimno o grubości 0,7 mm.


Z kolei do wyprodukowania wkładów wykorzystano tworzywo nienaturalne ABS. Uchwyt służy do komfortowego przenoszenia całości.Zadbaj o właściwą ochronę swych pieniędzy i wybierz kasetkę marki Stamony. Dzięki niej nie tylko zabezpieczysz monety i banknoty, lecz i utrzymasz je w odpowiednim porządku.


Nie czekaj, złóż zamówienie na model ST-CB-90R już dziś! Bezpieczeństwo – wykorzystanie zamka bębenkowego pojemność – wkłady z przegródkami na bilon i banknoty, czeki i paragony wytrzymałość – potężna kompozycja z blachy ze stali zimnowalcowanej Akcesoria – dwa żelazne klucze w komplecie Mobilność – uchwyt usprawniający transportowanie

expondo
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane