Polska - Szafki na klucze - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Szafka na klucze - metalowa - 20 haczyków - 20 zawieszek marki Stamony

Szafka na klucze - metalowa - 20 haczyków - 20 zawieszek marki Stamony

PL 59.00 zł.

4 miesięcy Nowy Sprzedam 1 odsłona ID #3991758

Opis

QR CODE

Szafka na klucze - 20 haczyków Szafka na klucze Stamony (200 x 160 x 75 mm) służy do ich wygodnego przechowywania i zapobiega zgubieniu. Model ST-KB-20 sprawdzi się w domu i miejscu pracy, np. Szkole, hotelu, przychodni lekarskiej, klubie fitness i wielu innych miejscach z recepcją.Szafka metalowa na klucze – opis prędkie otwieranie/zamykanie na klucz (2 szt.


w komplecie) pozwala sięgnąć do środka za każdym razem, kiedy trzeba. Skrzynkę zamontujesz do ściany w dogodnym miejscu dzięki nawierconym otworom. Zakres dostawy obejmuje śruby.adekwatna pojemność modelu ST-KB-20 powoduje,we wnętrzu można przechowywać maks.


20 kluczy. Szafka ma 20 haczyków. Ponadto w pakiecie znajduje się 20 kolorowych zawieszek i naklejki do numerowania zawartości.Szafka na klucze z metalowej blachy o grubości 0,6 mm została pokryta czarną matową farbą.


dzięki czemu nie widać na niej odcisków palców ani zarysowań. Artykuł firmy Stamony wspaniale sprawdzi się w rutynowym wykorzystywaniu wszędzie tam, gdzie korzysta się z wielu kluczy. Funkcjonalność – zamykana szafka (2 klucze w zestawie) Wygoda – nawiercone otwory do konstrukcji ściennego i śruby w pakiecie pojemność – miejsce na maks.


20 kluczy, w dostawie 20 zawieszek Kompletność – naklejki do numerowania kluczy w pakiecie Estetyka – na czarnej matowej powierzchni nie widać odcisków palców i rys

expondo
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane