Polska - Pozostały biznes - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Aj produkty Komoda szkolna, 1200x800x450 mm, buk, niebieski

Aj produkty Komoda szkolna, 1200x800x450 mm, buk, niebieski

PL 1154.97 zł.

2 miesięcy Nowy Sprzedam 0 odsłon ID #2865953

Opis

QR CODE

Komoda z szufladami, sześcioma przegrodami na segregatory i sześcioma niewielkimi otwartymi przegrodami. Wyposażona w pięć mocnych kółek. Ergonomiczna i wytrzymała komoda, świetna do przechowywania rzeczy uczniów.


rewelacyjna dla 6 uczniów. Każdy z nich może korzystać z osobnej szuflady i przegród. Pięć podwójnych kół umożliwia sprawniejsze przemieszczanie komody. Dwa koła wyekwipowano w poręczne hamulce. Umieść komodę przy ścianie lub zastosuj jako przegrodę wewnątrz pomieszczenia.


stanie na wysokości zadania dodatkowo w okolicy ławek uczniowskich, zapewniając miejsce na książki i przybory. Komoda dużo zastosowań! Zaprojektowana do wymagających środowisk szkolnych. Ramę wykonano z laminatu bukowego, który jest trwały i niepodatny na zarysowania.


Szuflady z metalowymi bokami płynnie pracują dzięki prowadnicom. Otwory na frontach służą jako uchwyty. Wybierz jeden z przystępnych barw szuflad i stwórz ciekawe połączenie z innymi meblami i wystrojem pomieszczenia.

AJ Produkty
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane