Polska - Pozostały biznes - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Drukarka DYMO Rhino 6000

Drukarka DYMO Rhino 6000

PL 1592.00 zł.

7 miesięcy Nowy Sprzedam 6 odsłon ID #3991170

Opis

QR CODE
zaopatrzona w mnóstwo rewolucyjnych i oszczędzających czas funkcji drukarka etykiet RHINO 6000 świetnie się nadaje do wysokiej klasy, wymagających zastosowań w branży transmisji danych, elektrycznej, mistrzowskich systemów audio i serwisu. Nieszablonowe klawisze dostępu eliminują zgadywanie i pozwalają szybko i w prosty sposób formatować typowe rodzaje etykiet służących do oznaczania przewodów i kabli, zespołów zacisków, krosownic i nie tylko.intuicyjny interfejs graficzny drukarki RHINO 6000 łatwe tworzenie, edycję i przeglądanie wielu etykiet na obfitym podświetlanym wyświetlaczu LCD. Biblioteka zawierająca ponad 250 nietrudnych do znalezienia terminów i symboli przemysłowych skraca czas wpisywania. Ponadto urządzenie zezwala na zapisanie ponad 1000 własnych etykiet, które można przywoływać w mgnieniu oka.
RHINO 6000 to pierwsza drukarka w linii produktów RHINO, którą można podłączyć do komputera PC. Drukarka nie tylko umożliwia pobieranie etykiet z komputera PC za pomocą oprogramowania RHINO CONNECT i dowolnej aplikacji działającej w systemie Windows,na dodatek przy jego użyciu można utworzyć w kilka chwil rewelacyjne etykiety w miejscu pracy. A wszystkie zmiany wprowadzone w etykietach w terenie można łatwo załadować do komputera. Funkcje i korzyści
 • unikatowe klawisze dostępu eliminują konieczność zgadywania i użytkowania trudnego menu, a także zezwalają na prędkie i nietrudne formatowanie wykorzystywanych rodzajów etykiet, takich jak opaski na przewody, flagi, etykiety krosownic, etykiety pionowe i nie tylko.
 • Ponad 250 nietrudnych do wyszukania, wstępnie zaprogramowanych terminów i symboli branżowych zezwala na przyspieszenie pracy i standaryzację oznaczeń.
 • Drukuje sześć rodzajów kodów paskowych
 • Pamięć o wielkości 1 MB: można zapisać ponad 1000 niestandardowych etykiet, takich jak terminy branżowe, grafika, logo i symbole, do wydrukowania w miejscu pracy.
 • instynktowny interfejs graficzny zezwala na tworzenie, edycję i oglądanie wielu etykiet na największym, podświetlanym wyświetlaczu LCD
 • zaimplementowane kreatory pozwalają na tworzenie łatwych lub innowacyjnych etykiet seryjnych
 • Tworzenie etykiet bez wysiłku dzięki obsługiwanemu jednym przyciskiem ostrzu i systemowi wysuwania kaset.
 • Wykorzystuje termosublimacyjną technikę druku, eliminując konieczność stosowania tuszu!
 • Akumulator litowo-jonowy do prędkiego ładowania i wskaźnik naładowania akumulatora na ekranie, aby drukarka RHINO 6000 była zawsze gotowa, gdy użytkownik chce jej zastosować.
 • Zintegrowana osłona broniąca przed przypadkowymi uderzeniami w razie upadku, nie utrudniająca jednak dostępu do kasety z etykietami
 • Drukuje na etykietach RHINO o szerokości 6, 9, 12, 19 i 24 mm.
 • Współpracuje z oprogramowaniem RHINO CONNECT (sprzedawanym osobno), umożliwiającym podłączenie do komputera PC
biurowe-zakupy
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane