Polska - Pozostały biznes - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Wypełniacz powietrzny w rolce - O.aeroPOUCH - 200 x 100 mm - pojedyncza poduszka - 20 µm - rolka 300

Wypełniacz powietrzny w rolce - O.aeroPOUCH - 200 x 100 mm - pojedyncza poduszka - 20 µm - rolka 300

PL 158.67 zł.

5 miesięcy Nowy Sprzedam 5 odsłon ID #3989264

Opis

QR CODE
Wypełniacz powietrzny w rolce - O.aeroPOUCH - 200 x 100 mm - pojedyncza poduszka - 20 µm - rolka 300 m


dobrze zaPAKOWANE – Urządzenia do wypełniania powietrzem poduszek lub mat foliowych

sporo, dużo, coraz więcej… codziennie wysyłamy paczki. Chcemy, by były poprawnie zapakowane, zabezpieczone, rewelacyjnie wyglądały i by ich pakowanie nie zajmowało dużo czasu. Dzisiaj to realne. Każdy, kto będzie pakował i każdy, kto paczkę będzie rozpakowywał doceni funkcjonalność, ekonomię, wygląd i optymalizację – każdy, kogo paczka będzie wypełniona i zabezpieczona wypełniaczami powietrznymi w postaci poduszek albo mat!


fachowe wypełniacze to wizytówka Twojej marki

Oferta skierowana jest do wszystkich firm, które codziennie wysyłają paczki do swoich klientów w tym do magazynów, sklepów stacjonarnych albo internetowych. Urządzenia sprawdzą się wszędzie tam, gdzie pakowanych jest od kilku do choćby 1000 paczek dziennie. Wypełniacze powietrzne są stosownym rozwiązaniem, ponieważ nie zajmują dużo przestrzeni magazynowej i można je napełniać na bieżąco. Praca jest szybka i czysta, a efekt mistrzowski.

Bezpiecznie i komfortowo

Poduszki i maty foliowe nadzwyczajnie amortyzują drgania, chronią przed zmianami temperatury, szczelnie wypełniają puste przestrzenie dając gwarancję bezpiecznego transportu. Ważnym aspektem jest też fakt, iż wypełniacze powietrzne niedużo ważą, dlatego nie wpływają na wagę przesyłki, a co za tym idzie – nie podnoszą jej kosztu. Osoba pakująca nie musi zawijać produktu dużo razy – poduszki foliowe albo maty foliowe zabezpieczają Twój artykuł wykorzystując do tego celu o sporo mniej materiału (folii), a praca jest mniej czasochłonna!

Folia HDPE – co warto wiedzieć

HDPE (z ang. High-Density PolyEthylene) to polietylen o wysokiej gęstości (trójkąt recyklingowy oznaczenie “02”). HDPE jest organiczny i biodegradowalny, uważany (obok „05”) za najbezpieczniejszy dla zdrowia, produkuje się z niego zabawki dla dzieci, pakowane są w niego produkty mleczne albo środki czystości. Folia ta jest nietoksyczna, charakteryzuje się dobrą wytrzymałością mechaniczną, jest wytrzymała na ściskanie, a także istotnie lepiej znosi uszkodzenia. Jest oporna na wpływ wody, soli, nie przepuszcza gazów, wilgoci, zanieczyszczeń, ma podwyższoną temperaturę topnienia, która wynosi 125 °C.

Ekologia w pakowaniu

Proekologiczne regulacje i normy zmieniają marki i preferencje klientów. Ciągle wzrasta zainteresowanie ekologicznymi opakowaniami, a także rozwiązaniami, które ograniczają zużycie bezkompromisowców. Nasze folie pełną ochronę przy adekwatnie niskim zużyciu materiału, są lżejsze aniżeli inne materiały, od podstaw są projektowane i tworzone z myślą o możliwości ich ponownego oraz późniejszego przetworzenia – podlegają recyklingowi.

atuty wypełniaczy powietrznych areoPOUCH
  • niska waga – mniejszy koszt transportu
  • wypełnienie nie rozsypuje się, nie brudzi, jest estetyczne
  • bezpieczeństwo, amortyzacja drgań i wstrząsów
  • ochrona przed zmianą temperatury
  • optymalnie niskie zużycie materiału
  • możliwość recyklingu, ekologia
  • łatwość przechowywania
  • perforacja umożliwia komfortowe odrywanie
  • wielokrotne użycie
Tak zapakuj, żeby miło było rozpakować;)

dobrze i spektakularnie zapakowany towar to wizytówka sprzedawcy, to dbałość o każdy detal, aby klient był w pełni zadowolony. Teraz możesz to zrobić, najlepiej jak się da, korzystając z folii do tworzenia poduszek i mat powietrznych.
Niszczarki.org AUTORYZOWANY SPRZEDAWCA NISZCZAREK
0 votes
Niszczarki.org AUTORYZOWANY SPRZEDAWCA NISZCZAREK
Niszczarki.org AUTORYZOWANY SPRZEDAWCA NISZCZAREK Ostatnia aktualizacja 11+ miesięcy zobacz profil

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane