Polska - Pozostały biznes - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Wypełniacz powietrzny w rolce - O.aeroPOUCH - 400 x 325 mm - mata 20 poduszek - 20 µm - 300 m

Wypełniacz powietrzny w rolce - O.aeroPOUCH - 400 x 325 mm - mata 20 poduszek - 20 µm - 300 m

PL 330.87 zł.

5 miesięcy Nowy Sprzedam 4 odsłon ID #3988736

Opis

QR CODE
Wypełniacz powietrzny w rolce - O.aeroPOUCH - 400 x 325 mm - mata 20 poduszek - 20 µm - 300 m


poprawnie zaPAKOWANE – Urządzenia do wypełniania powietrzem poduszek albo mat foliowych

mnóstwo, dużo, coraz więcej… codziennie wysyłamy paczki. Chcemy, by były należycie zapakowane, zabezpieczone, genialnie wyglądały i by ich pakowanie nie zajmowało dużo czasu. Dzisiaj to realne. Każdy, kto będzie pakował i każdy, kto paczkę będzie rozpakowywał doceni funkcjonalność, ekonomię, wygląd i optymalizację – każdy, kogo paczka będzie wypełniona i zabezpieczona wypełniaczami powietrznymi w postaci poduszek lub mat!


profesjonalne wypełniacze to wizytówka Twojej firmy

Oferta skierowana jest do wszystkich firm, które codziennie wysyłają paczki do swych klientów w tym do magazynów, sklepów stacjonarnych lub internetowych. Urządzenia sprawdzą się wszędzie tam, gdzie pakowanych jest od kilku do nawet 1000 paczek dziennie. Wypełniacze powietrzne są trafnym rozwiązaniem, ponieważ nie zajmują dużo przestrzeni magazynowej i można je napełniać na bieżąco. Praca jest szybka i czysta, a efekt mistrzowski.

Bezpiecznie i komfortowo

Poduszki i maty foliowe genialnie amortyzują drgania, bronią przed zmianami temperatury, szczelnie wypełniają puste przestrzenie dając gwarancję bezpiecznego transportu. Ważnym aspektem jest jeszcze fakt, iż wypełniacze powietrzne niedużo ważą, dlatego nie wpływają na wagę przesyłki, a co z tego wynika – nie podnoszą jej kosztu. Osoba pakująca nie musi zawijać artykułu sporo razy – poduszki foliowe lub maty foliowe zabezpieczają Twój artykuł wykorzystując do tego celu o niemało mniej materiału (folii), a praca jest mniej czasochłonna!

Folia HDPE – co warto wiedzieć

HDPE (z ang. High-Density PolyEthylene) to polietylen o wysokiej gęstości (trójkąt recyklingowy oznaczenie “02”). HDPE jest organiczny i biodegradowalny, uważany (obok „05”) za najbezpieczniejszy dla zdrowia, produkuje się z niego zabawki dla dzieci, pakowane są w niego produkty mleczne lub środki czystości. Folia ta jest nietoksyczna, znamionuje się korzystną wytrzymałością mechaniczną, jest wytrzymała na ściskanie i istotnie lepiej znosi uszkodzenia. Jest oporna na wpływ wody, soli, nie przepuszcza gazów, wilgoci, zanieczyszczeń, ma podwyższoną temperaturę topnienia, która wynosi 125 °C.

Ekologia w pakowaniu

Proekologiczne regulacje i normy zmieniają producenta i preferencje klientów. Ciągle wzrasta zainteresowanie organicznymi opakowaniami i rozwiązaniami, które ograniczają zużycie minimalistycznców. Nasze folie pełną ochronę przy trafnie niskim zużyciu materiału, są lżejsze aniżeli inne materiały, od podstaw są projektowane i tworzone z myślą o możliwości ich ponownego , a także późniejszego przetworzenia – podlegają recyklingowi.

zalety wypełniaczy powietrznych areoPOUCH
  • niska waga – mniejszy koszt transportu
  • wypełnienie nie rozsypuje się, nie brudzi, jest estetyczne
  • bezpieczeństwo, amortyzacja drgań i wstrząsów
  • ochrona przed zmianą temperatury
  • trafnie niskie zużycie materiału
  • możliwość recyklingu, ekologia
  • łatwość przechowywania
  • perforacja zezwala na wygodne odrywanie
  • wielokrotne zastosowanie
Tak zapakuj, aby miło było rozpakować;)

poprawnie i błyskotliwie zapakowany towar to wizytówka sprzedawcy, to dbałość o każdy detal, żeby klient był w pełni zadowolony. Teraz możesz to zrobić, najlepiej jak się da, korzystając z folii do tworzenia poduszek i mat powietrznych.


Niszczarki.org AUTORYZOWANY SPRZEDAWCA NISZCZAREK
0 votes
Niszczarki.org AUTORYZOWANY SPRZEDAWCA NISZCZAREK
Niszczarki.org AUTORYZOWANY SPRZEDAWCA NISZCZAREK Ostatnia aktualizacja 11+ miesięcy zobacz profil

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane