Polska - Kasy fiskalne - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Kasa fiskalna Elzab Jota ONLINE Leasing

Kasa fiskalna Elzab Jota ONLINE Leasing

PL 2078.70 zł.

7 miesięcy Nowy Sprzedam 2 odsłon ID #3904499

Opis

QR CODE

Kasa ELZAB Jota ONLINE to niezawodna kasa fiskalna wyekwipowana w trwałą klawiaturę mechaniczną oraz 4-liniowy ekran kasjera. Kompozycja oparta o sprawdzone, zaawansowane rozwiązania systemowe modelu ELZAB Jota z kopią elektroniczną. Dedykowana do pracy w sklepach spożywczych, mięsnych, cukierniach, piekarniach, niewiele znaczącej gastronomii, bardzo tam, gdzie realna jest praca w sieci LAN/WAN.

Bogata funkcjonalność ELZAB Joty ONLINE pozwala zarządzać pracą kasjerów, a także prowadzić wygodną sprzedaż. Prace na kasie upraszczają rozbudowane możliwości promocji i rabatów, współpraca z wagami i wago-skanerami, terminalem kart płatniczych, szufladą, skanerem kodów kreskowych i dużo sposobów komunikacji z komputerem.

ELZAB Jota ONLINE wyekwipowana jest standardowo w złącze LAN, które można zastosować do komunikacji z Centralnym Repozytorium Kas. Komunikację z CRK możemy powiększyć o połączenia bezprzewodowe, dzięki dodatkowym akcesoriom jakimi są moduły: Bluetooth/ WiFi albo Bluetooth/ GPRS. (opcja)

Moduły, oprócz komunikacji z CRK, mogą być stosowane do komunikacji kasy z terminalem kart płatniczych, czytnikiem kodów kreskowych czy z komputerem.

informacje technologicznE

Tanie kasy, drukarki fiskalne Piaseczno Serwis 24h
0 votes
Tanie kasy, drukarki fiskalne Piaseczno Serwis 24h
Tanie kasy, drukarki fiskalne Piaseczno Serwis 24h Ostatnia aktualizacja 1+ rok zobacz profil

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane