Polska - Kasy fiskalne - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Kasa fiskalna next online leasing marki Novitus

Kasa fiskalna next online leasing marki Novitus

PL 2939.70 zł.

4 miesięcy Nowy Sprzedam 1 odsłona ID #3904497

Opis

QR CODE

Kasa fiskalna NEXT Online to urządzenie najnowszej generacji. Dzięki zastosowaniu w niej dotykowego tabletu praca na kasie stała się jeszcze bardziej intuicyjna i prostsza dla jej użytkownika. Kasa ma także klawiaturę fizyczną tak, aby użytkownik miał całkowitą dowolność obsługi. W NEXT Online zaimplementowano podzespoły najwyższej jakości m.in. Szybki mechanizm drukujący, oprogramowanie Android czy wodoodporną klawiaturę. Kasa ma nieograniczoną limitami bazę towarową, dzięki temu użytkownik nie musi obawiać się o jej zapełnienie w przyszłości.

Działalność NEXT Online nie ogranicza się tylko do prowadzenia sprzedaży. Dzięki zastosowanemu oprogramowaniu Android została doposażona w poręczne aplikacje takie jak oglądarka internetowa, skrzynka e-mail, co umożliwi szybką komunikację wewnętrzną i z klientami którym można przesyłać paragony i faktury. Usługa NoviCloud pozwoli na monitoring sprzedaży i kontrolę biznesu bez ponoszenia inwestycji poprzez internet. To urządzenie dla postępowego przedsiębiorcy, który idzie z duchem czasu.

PROSTOTA OBSŁUGI
Obsługa kasy nigdy nie była tak prosta i instynktowna. Chcesz sprzedawać na niej bo wystawianie paragonów powoduje przyjemność. Czuły na dotyk wyświetlacz wyjątkowo upraszcza każdą czynność na kasie NEXT Online. Nie zrezygnowaliśmy także z konwencjonalnych rozwiązań! Opcją dla obsługi dotykowej jest perfekcyjna klawiatura fizyczna. Możesz obsługiwać i tak i tak.

kanon ONLINE
Kasa NEXT Online posiada możliwość połączenia i przesyłania danych do Centralnego Repozytorium Kas za pośrednictwem sieci teleinformatycznej. Oznacza to, iż spełnia oczekiwania Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i technice w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące, a także Ustawy o VAT. Funkcje te są praktycznie bezobsługowe – użytkownik nie musi wykonywać żadnych dodatkowych operacji, jedynie zapewnić drukarce połączenie z właściwie skonfigurowaną siecią internetową.

NOVICLOUD
NEXT Online została wyposażona w aplikacje NoviCloud. To nowoczesna aplikacja chmurowa dostępna w oglądarce internetowej. Archiwizuj w NoviCloud bazę kasy dla bezpieczeństwa swych informacji i korzystaj z funkcjonalności chmury NoviCloud dla monitorowania i zarządzania biznesem z dowolnego miejsca na ziemi. Wykorzystaj wydajnie funkcjonalność kasy NEXT Online i usługi NoviCloud i bądź zawsze o krok przed konkurencją.

NEXT online należy do nowej rodziny maszyn Novitus Online Power. Co to znaczy? Stworzyliśmy linię maszyn o niesłychanej do tej pory mocy, na którą składają się m.in. 32 bitowe procesory o taktowaniu choćby do 524MHz, ogromna pamięć wewnętrza, a także 256MB pamięci operacyjnej. Pamięć fiskalna jest teraz 100x bardziej pojemna niż w urządzeniach z kopią elektroniczną. Bazy towarowe w urządzeniach Online Power to 20 i 50 tysięcy, a nawet 1 milion kodów w wybranych urządzeniach. System LINUX zagwarantuje stabilną pracę, a nasza platforma daje zapas mocy na sporo lat do przodu, niezależnie od przyszłych wyzwań. Bezpieczeństwo informacji zagwarantuje moduł TPM i dwustronna autentykacja – rozwiązania sprawdzone w ponad 4 miliardach maszyn na świecie.

Novitus NEXT Online to przedstawiciel nowej ery kas fiskalnych. Potwierdzeniem tej tezy jest przyznanie prestiżowego Godła Promocyjnego teraz Polska w kategorii najnowocześniejszych produktów. To potężny argument przemawiający za wyborem tego urządzenia do prowadzenia swojego biznesu.

Komunikacja z CRK przy pomocy Ethernet i WLAN (opcja), GSM_3G albo GSM_LTE (opcja)

informacje technicznE
Nazwa: NEXT ONLINE
rodzaj: kasa fiskalna
Przeznaczenie: wszystkie punkty handlowe i usługowe
właściwości URZĄDZENIA
liczba towarów: bez ograniczeń
ilość stawek PTU: 7
liczba stawek VAT: 7
liczba kodów dowiązanych: bez ograniczeń
ilość grup towarowych: bez ograniczeń
ilość kasjerów: bez ograniczeń
Rabaty/narzuty: bez ograniczeń
objętość bufora ON-LINE: bez ograniczeń
Opakowania: bez ograniczeń
Nazwa towaru: 40 znaków
MECHANIZM DRUKUJĄCY
wariant: cieplny, easy loading
typ: FUJITSU FTP 628 z obcinaczem papieru
Szerokość papieru: 57 mm rolka długości 60 m
KLAWIATURA
wariant: mechaniczna oraz panel dotykowy
liczba klawiszy: 20
WYŚWIETLACZE
Klient: LCD graficzny 132x32 piksele, podświetlany, czarno-biały
Kasjer: ekran 7 cali TFT z panelem dotykowym
ZŁĄCZA
Złącza komunikacyjne: 3 x RS232, USB host, USB OTG, LAN, Micro HDMI, audio
Współpraca z urządzeniami: komputer RS232/USB/LAN, czytnik RS232, czytnik USB, waga, multiplekser, terminal EFT (RS,LAN), pin pad, monitoring, Modem GPRS, klawiatura USB, pendrive
Sterowanie szufladą: tak, 6 - 24V
ZASILANIE
Z sieci: zasilacz zewnętrzny 230V / 12V, 2A
Awaryjne: akumulator 7,4V, 2000mAh
rozmiary
Szerokość/wysokość/głębokość: 262 x 96 x 242 mm
Waga: 1,8 kg

Tanie kasy, drukarki fiskalne Piaseczno Serwis 24h
0 votes
Tanie kasy, drukarki fiskalne Piaseczno Serwis 24h
Tanie kasy, drukarki fiskalne Piaseczno Serwis 24h Ostatnia aktualizacja 10+ miesięcy zobacz profil

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane