Polska - Kasy fiskalne - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Kasa fiskalna sento online leasing marki Novitus

Kasa fiskalna sento online leasing marki Novitus

PL 2152.50 zł.

5 miesięcy Nowy Sprzedam 2 odsłon ID #3904502

Opis

QR CODE

Kasa SENTO Online czerpie z najkorzystniejszych wzorców i doświadczeń kas z rodziny SENTO. Stosowne połączenie wyśrubowanych parametrów technicznych oraz nowoczesnych funkcji to jej znak rozpoznawczy. Dzisiaj i za dużo lat taka sama sprawność pracy jest gwarantowana. Kasa jest dedykowana śladowym i średnim punktom handlowo – usługowym. Minimalna i poręczna pokrywa kasy kryje w sobie nowoczesną technikę i funkcjonalność spotykaną wcześniej w segmencie sporych kas systemowych.

SENTO Online należy do nowej rodziny maszyn Novitus Online Power. Co to znaczy? Stworzyliśmy linię sprzętów o niezrównanej do tej pory mocy, na którą składają się m.in. 32 bitowe procesory o taktowaniu choćby do 524MHz, ogromna pamięć wewnętrza oraz 256MB pamięci operacyjnej. Pamięć fiskalna jest teraz 100x bardziej pojemna niżeli w urządzeniach z kopią elektroniczną. Bazy towarowe w urządzeniach Online Power to 20 i 50 tysięcy, a choćby 1 milion kodów w wybranych urządzeniach. System LINUX zagwarantuje zrównoważoną pracę, a nasza platforma daje zapas mocy na niemało lat do przodu, niezależnie od przyszłych wyzwań. Bezpieczeństwo informacji zapewnia moduł szyfrujący TPM, a także dwustronna autentykacja – rozwiązania sprawdzone w ponad 4 miliardach sprzętów na świecie.

Komunikacja w innowacyjnym wydaniu - SENTO Online to kasa fiskalna umożliwiająca połączenie i przesyłanie informacji do Centralnego Repozytorium Kas za pośrednictwem sieci teleinformatycznej. Oznacza to, iż spełnia oczekiwania Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i technice w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące oraz Ustawy o VAT.

świeże funkcje kasy są praktycznie bezobsługowe – użytkownik nie musi wykonywać żadnych dodatkowych operacji, a jedynie zapewnić kasie połączenie z właściwie skonfigurowaną siecią internetową. Dane wygenerowane w trakcie pracy kasy (paragony, faktury, raporty, wydruki niefiskalne, zdarzenia itp.) wysyłane są automatycznie w postaci zaszyfrowanych i podpisanych podpisem cyfrowym danego urządzenia plików JPK do Centralnego Repozytorium Kas, zgodnie z ustalonym dla kasy harmonogramem.

Sprawdzona technologia - Kasa posiada wszystkie funkcje, które miały dotychczas kasy fiskalne z elektroniczną kopią paragonu. Ma możliwość wydruku NIPu nabywcy na paragonie fiskalnym, logo graficznego marki na paragonie i innych wydrukach niefiskalnych. Pod paragonem fiskalnym można wydrukować dowolny tekst reklamowy, lub dowolna grafikę i kod QR.

Wygoda stosowania - Kopia wydruków w kasie fiskalnej zapisywana jest w sposób elektroniczny, w wewnętrznej pamięci chronionej. Pamięć ta wystarcza na kilka lat pracy kasy. Kopie wydruków z pamięci chronionej są przystępne na dodatek dla użytkownika. Można je wydrukować bezpośrednio na kasie lub odczytać na komputerze PC za pomocą specjalnego programu, dostarczonego wraz z kasą.

Z Centralnym Repozytorium Kas, a także programem sprzedaży kasa może komunikować się za pomocą charakterystycznej sieci komputerowej przez wbudowane złącze LAN, RS232 lub np. Dołączony do portu USB moduł WiFi lub GSM.

dane technicznE
Nazwa: SENTO ONLINE
rodzaj: kasa fiskalna
Przeznaczenie: niepokaźne, przeciętne, obfite i przenośne punkty handlowe, gastronomiczne i usługowe
atrybuty URZĄDZENIA
ilość towarów: 50 000
liczba stawek PTU: 7
ilość kodów dowiązanych: 10 000
liczba grup towarowych: 100
liczba kasjerów: 32
Rabaty/narzuty: tak
objętość bufora ON-LINE: 20 000
Opakowania: 64
Nazwa towaru: 40 znaków + 3 linie po 40 znaków opisu
MECHANIZM DRUKUJĄCY
rodzaj: Easy load
rodzaj: Fujitsu FTP 628
Szerokość papieru: 57 mm, długość rolki: do 60 mb
KLAWIATURA
rodzaj: alfanumeryczna, switchowa
ilość klawiszy: 19 + 14 funkcyjnych / szybkiej sprzedaży
Klawisze prędkiej sprzedaży: 28 (14 w dwóch poziomach) + 10 w trybie "szybka sprzedaż"
WYŚWIETLACZE
Klient: graficzny, podświetlany, czarno-biały, LCD, 132 x 32 piksele
Kasjer: graficzny, podświetlany, czarno-biały, LCD, 132 x 32 piksele
ZŁĄCZA
Złącza komunikacyjne: 3 x RS232, 3 x USB host (A), 1 x USB Device (B), 1 x LAN (Ethernet)
Współpraca z urządzeniami: Komputer, Czytnik kodów kreskowych (skaner), Waga elektroniczna, Terminal płatniczy (EFT), PIN PAD programowalny (EFT), Drukarka zamówień, Monitoring (monitor wydruku), klawiatura USB, pendrive
Sterowanie szufladą: pasywna, 6-24V
ZASILANIE
Z sieci: zasilacz zewnętrzny 230 V / 12 V, 2A
Awaryjne: zastosowany akumulator 6V, 3Ah (do 2 000 paragonów)
rozmiary
Szerokość/wysokość/głębokość: 299 x 100 x 212 mm
Waga: 1,8 kg

Tanie kasy, drukarki fiskalne Piaseczno Serwis 24h
0 votes
Tanie kasy, drukarki fiskalne Piaseczno Serwis 24h
Tanie kasy, drukarki fiskalne Piaseczno Serwis 24h Ostatnia aktualizacja 1+ rok zobacz profil

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane