Polska - Makaroniarki gastronomiczne - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Royal Catering Maszynka do makaronu - ręczna - 140 mm RC-PM150Z - 3 LATA GWARANCJI

Royal Catering Maszynka do makaronu - ręczna - 140 mm RC-PM150Z - 3 LATA GWARANCJI

PL 139.00 zł.

4 miesięcy Nowy Sprzedam 1 odsłona ID #3991820

Opis

QR CODE

Maszynka do makaronu - ręczna - 140 mm praktyczna maszynka do makaronu firmy Royal Catering to sprzęt do każdego lokalu gastronomicznego z klasyczną kuchnią. Model RC-PM150Z rewelacyjnie stanie na wysokości zadania zwłaszcza we włoskich restauracjach.


drobne rozmiary i łatwa obsługa powodują,wyśmienicie nadaje się także do wykorzystania w domowej kuchni.Ręczna maszynka do makaronu RC-PM150Z – opis wydajna maszynka kroi płaty o szerokości maksymalnej do 140 mm.


Rolki szybko rozwałkowują ciasto na wybraną grubość. Ustawia się ją 7-stopniowo w zakresie od 0,5 do 3 mm. Obsługa przy pomocy korby ręcznej jest nieskomplikowana i wygodna.ergonomiczny sprzęt ma ostrza umożliwiające wykrawanie makaronu o szerokości 1,5 mm oraz 6,6 mm.


dzięki czemu łatwo uzyskasz tagliolini, fettucine albo tagliatelle.solidna konstrukcja została produkowana ze stali rdzoodpornej. Model RC-PM150Z odznacza się więc odpornością na korozję, a także mechaniczne uszkodzenia.


Przekłada się to na jego długą żywotność. Zacisk genialnie stabilizuje sprzęt na blacie roboczym.Maszynka do makaronu marki Royal Catering wyszuka wykorzystanie w korzystania prywatnym, a także komercyjnym: w barze, restauracji itp.


Przekonaj się o jej zaletach i zamów urządzenie do wyrobu makaronu z dostawą pod drzwi. Wszechstronność – może wycinać nieduży (1,5 mm) i średni (6,6 mm) makaron Stabilność – zacisk do blatu zapewnia bezpieczną obsługę efektywność – maks.


szerokość płatu ciasta 140 mm trwałość – trwała i wytrzymała na korozję kompozycja ze stali nierdzewnej Regulacja – 7-stopniowe ustawienie grubości ciasta od 0,5 do 3 mm

expondo
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane