Polska - Pojemniki i kosze gastronomiczne - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Fromm & starck pojemnik na mokre chusteczki - stojący star_bin_30 - 3 lata gwarancji

Fromm & starck pojemnik na mokre chusteczki - stojący star_bin_30 - 3 lata gwarancji

PL 245.00 zł.

4 miesięcy Nowy Sprzedam 0 odsłon ID #3985209

Opis

QR CODE

Pojemnik na mokre chusteczki - kosz - 9 l Pojemnik na mokre chusteczki STAR_BIN_30 producenta Fromm & Starck spełni oczekiwania w miejscach takich jak szkoły, przedszkola, siłownie, kluby fitness, gospodarstwa domowe i wszędzie tam, gdzie dba się o higienę rąk.


Podajnik na chusteczki Fromm & Starck – opis wygodne korzystanie zapewnia specjalnie zaprojektowana dysza do wydzielania chusteczek. Po ich użyciu wrzucisz je do kosza na odpadki umieszczonego poniżej.


Kosz ma 9 l pojemności, co sprawia, iż nie trzeba go nieraz opróżniać. Wykonie ze stali galwanizowanej malowanej proszkowo zapewnia wytrzymałość sprzętu. Pojemnik na mokre chusteczki jest niezwykle stabilny dzięki podstawie o średnicy 37 cm.


Całość ma wysokość 91 cm. Barwy srebrny i czarny wyglądają estetycznie w każdym wnętrzu. Wyjmowane wiadro na chusteczki jest umieszczone pod zdejmowaną pokrywą. Utrzymują one wilgotność i z łatwością się wydobywają.


Model STAR_BIN_30 gromadzi do 1000 chusteczek, także dezynfekujących. Dostawa nie obejmuje chusteczek! trwałość – wykonanie z trwałej stali galwanizowanej Wygoda – specjalnie zaprojektowany dozownik do wydawania chusteczek z zaimplementowanym koszem na śmieci objętość – kosz 9 l może być rzadziej opróżniany Uniwersalność – czarny i srebrny kolor pasują do wnętrza siłowni, gabinetu kosmetycznego, poczekalni itp.


Stabilność – obszerna podstawa zezwala na bezpieczne ustawienie

expondo
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane