Polska - Pozostałe wyposażenie gastronomii - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - nóż do kebaba - elektryczny - bezprzewodowy rckk-80wl marki Royal catering

nóż do kebaba - elektryczny - bezprzewodowy rckk-80wl marki Royal catering

PL 875.00 zł.

4 miesięcy Nowy Sprzedam 2 odsłon ID #3975277

Opis

QR CODE

Nóż do kebaba Royal Catering RCKK-80WL Prezentowany nóż elektryczny to narzędzie gastronomiczne przeznaczone do przygotowywania dań takich jak kebab, shoarma, tacos i gyros. Dzięki mocy 80 W i prędkości cięcia 3000 obr./min urządzenie cechuje się dużą sprawnością.


Korzystając z modelu RCKK-80WL, błyskawicznie pokroisz upieczone mięso, np. Jagnięcinę, wołowinę albo drób. Nóż do kebaba marki Royal Catering jest produktem nieprzeciętnie spełniającym swoją funkcję.Elektryczny nóż do kebaba RCKK-80WL Royal Catering – charakterystyka Ergonomia pracy z nożem RCKK-80WL wynika z tego, że jest on w pełni bezprzewodowy.


w konsekwencji użytkownik zachowa swobodę ruchów. Wygodę gwarantują też wyprofilowany uchwyt, a także niepokaźne rozmiary i ciężar.Bezpieczeństwo w trakcie eksploatacji noża do kebaba producenta Royal Catering to zasługa ochraniacza ostrza.


element ten ogranicza do minimum ryzyko skaleczenia się w trakcie krojenia. Ostrze jest wyjmowane, dzięki temu utrzymanie go w czystości jest nietrudne i bezpieczne dla użytkownika.Regulacja grubości cięcia w przypadku modelu RCKK-80WL odbywa się w zakresie od 1 do 8 mm.


Funkcja ta pozwala przygotować optymalnej wielkości kawałki mięsa, co może być uwarunkowane np. Rodzajem przyrządzanej potrawy.wytrzymałość urządzenia od Royal Catering wynika z solidnej konstrukcji oraz wyjątkowo starannie tworzonych składników.


Dwa wymienne ostrza o średnicy 10 cm wytwarzane zostały z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Materiał ten charakteryzuje się długą żywotnością i nie jest podatny na uszkodzenia mechaniczne oraz trwałe zabrudzenia.


powoduje to, iż prezentowany artykuł służył będzie przez długie lata.Nóż do kebaba RCKK-80WL to elektryczne narzędzie gastronomiczne, asygnowane do krojenia mięs będących składnikami dań takich jak np.


gyros, shoarma, kebab, tacos. Dzięki swoim parametrom sprzęt cechuje się efektywnością i produktywnością w działaniu. Ergonomia, trwałość i bezpieczeństwo podczas stosowania są kolejnymi jego zaletami.


Skorzystaj z oferty oficjalnego sklepu producenta producenta Royal Catering i zaopatrz się w profesjonalne wyposażenie gastronomii. Efektywność – dzięki mocy 80 W i prędkości cięcia 3000 obr./min momentalnie pokroisz upieczone mięso (60 kg/h) Ergonomia pracy – wyprofilowany uchwyt i zasilanie bateriami wygodną eksploatację Bezpieczeństwo – sprzęt wyekwipowano w ochraniacz ostrza, minimalizujący ryzyko skaleczeń solidność – konkretna kompozycja i wymienne ostrze ze stali nierdzewnej

expondo
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane