Polska - Pozostałe wyposażenie gastronomii - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - wylewka wodospadowa - 90 cm - stal nierdzewna - led uni_water_12 marki Uniprodo

wylewka wodospadowa - 90 cm - stal nierdzewna - led uni_water_12 marki Uniprodo

PL 559.00 zł.

1 miesiąc Nowy Sprzedam 0 odsłon ID #3975325

Opis

QR CODE

Wodospad ze stali rdzoodpornej Fontanna firmy Uniprodo to nadzwyczajny sposób na upiększenie ogrodu, zapewniający jednocześnie przyjemny odpoczynek przy relaksującym szumie spływającej wody. Model UNI_WATER_12 nadaje się także do montażu przy basenie, oczku wodnym lub stawie.Fontanna do basenu – opis Uniwersalność wodospadu została zapewniona poprzez jego kompaktowość (szer.


90 cm), dzięki temu możliwe jest zamontowanie go jednocześnie w ścianie, jak i przy zbiorniku wodnym. Jednostajny przepływ sprawia, iż każdy ogród nabierze blasku, a przyjemny dla ucha szum pomoże odprężyć się po ciężkim dniu.


Po zamontowaniu w oczku wodnym czy stawie zapewnia nie tylko piękną ozdobę, ale także dostarcza świeżej wody rybom, roślinom i zwierzętom domowym.progresywny wygląd to zasługa wyposażenia fontanny w pas oświetleniowy LED, który dopełnia ozdobnego efektu, stwarzając delikatną białą poświatę.


Energooszczędne oświetlenie jest nietrudne w obsłudze – wystarczy wcisnąć przycisk, aby uruchomić je albo wyłączyć.odporność urządzenia osiągnięta została przez użycie wysokiej jakości materiałów – zwykle stali rdzoodpornej 304 opornej na działanie chloru czy soli morskiej, a także zimowych temperatur.


Tworzywo to nie koroduje ani nie pozostają na nim zacieki z wody. Jest bezpieczne dla środowiska i zdrowia poprzez swoją biologiczną obojętność.Wodospad basenowy UNI_WATER_12 sprawi, że każdy basen, staw czy oczko wodne i ogród zyskają dodatkowy urok.


Oprócz swojej funkcji dekoracyjnej fontanna jest też użyteczna – dotlenia wodę, a także wspomaga jej cyrkulację. Wybierz już dziś kaskadę wodną od Uniprodo i ciesz się odpoczynkiem na łonie natury! praktyczność – do każdego ogrodu czy basenu Funkcjonalność – jednostajny strumień wody z konsekwencją wodospadu interesujący design – energooszczędne diody LED dające jasne białe światło wytrzymałość – wykonanie ze stali nierdzewnej wytrzymałej na działanie niskiej temperatury, rdzę oraz uszkodzenia Wylewka o szerokości 90 cm gwarantuje płynny, stały przepływ wody spektakularna biała poświata energooszczędnego pasa świetlnego LED wyśmienita do ogrodu, basenu, stawu czy oczka wodnego budowa z wysokiej jakości stali rdzoodpornej 304

expondo
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane