Polska - Wałkownice do ciasta - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Royal Catering Wałkownica do ciasta - elektryczna - 40 cm RC-DRM420 - 3 LATA GWARANCJI

Royal Catering Wałkownica do ciasta - elektryczna - 40 cm RC-DRM420 - 3 LATA GWARANCJI

PL 4729.00 zł.

1 miesiąc Nowy Sprzedam 1 odsłona ID #3991769

Opis

QR CODE

Wałkownica do ciasta - elektryczna - 40 cm Wałkownica do ciasta marki Royal Catering jest urządzeniem asygnowanym do zastosowań komercyjnych. Model RC-DRM420 pozwala na szybkie przygotowanie płatów ciasta na pizzę, płaski chleb (pitę, tortillę), na szarlotkę, pierogi itp.


Wałkownica elektryczna do ciasta RC-DRM420 – opis Elektryczne zasilanie (moc 240 W) gwarantuje skuteczną i bezwysiłkową pracę. Maszyna jednocześnie rozwałkuje 210-700 g wsadu. Ramię chwytające automatycznie i równomiernie prowadzi ciasto z górnego do dolnego wałka.


Zrolowany placek w zależności od ustawienia może posiadać szerokość w zakresie od 26 do 40 cm i grubość do 5 mm. Wytrzymałość elektrycznego wałka wynika z zastosowania wysokiej jakości tworzyw: stali oraz teflonu (rolki).


Osłony z pleksiglasu idealną ochronę, a także widoczność. Użyteczna wałkownica do ciasta od Royal Catering to maszyna łatwa w obsłudze i produktywna. Spełni oczekiwania w piekarni, pizzerii, cukierni czy restauracji.


Zamów model RC-DRM420 z dostawą pod drzwi! Wszechstronność – rozwałkuje ciasto o średnicy 26-40 cm na pizzę, pierogi albo chleb wydajność – znakomita do piekarni, pizzerii lub restauracji Regulacja – grubość 0-5 mm do przeróżnych rodzajów pizzy Automatyzm – ramię podające likwiduje potrzebę ręcznej obsługi Wysoka jakość – produkowano we Włoszech

expondo
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane