Polska - Oświetlenie dla dzieci - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Lampa wisząca dziecięca z abażurem w gwiazdki - s220-kirsa marki Lumes

Lampa wisząca dziecięca z abażurem w gwiazdki - s220-kirsa marki Lumes

PL 168.00 zł.

4 miesięcy Nowy Sprzedam 1 odsłona ID #4385033

Opis

QR CODE

Zastanawiałeś się kiedyś nad znaczeniem kolorów i ich wpływem na Twojego Maluszka? Już w pierwszym miesiącu życia Maleństwo potrafi zobaczyć barwy takie jak żółty, pomarańczowy, czerwony czy niebieski. Niektóre z nich pozytywnie wpływają na jego emocje, a inne oddziałują negatywnie. Jakimi odcieńmi więc otoczyć swoją Pociechę? niewątpliwie świetnym wyborem będzie lampa o pięknych, jasnych i uroczych kolorach. Poznaj dziecięcą lampę wiszącą S220-Kirsa firmy Lumes!

wybór oświetlenia do pokoju dziecka nie jest łatwym zadaniem, zwłaszcza jeśli mowa o lampie głównej. Będzie ona nie tylko oświetlać całe wnętrze, ale też stanowić jego wyjątkowo widoczną dekorację. Musi więc swym designem zdobić pomieszczenie, jednocześnie dopełniając resztę aranżacji. Co ważne, musiolśnić Twojego Szkraba swoją całkowitą wdzięku aparycją. Taką lampą bez wątpienia jest nasza najnowsza propozycja - S220-Kirsa. Zachowana w efektownych, subtelnych kolorach, ujmuje swoją delikatnością i urzekającymi wzorami. Takie właśnie barwy powodują w dziecku pozytywne emocje i poprawiają jego nastrój. Tworzą przytulną atmosferę relaksu i nie przytłaczają pomieszczenia. Dlatego tak ważne jest, żeby zadbać o odpowiednią i sprzyjającą dziecku kolorystykę. Nasza lampa poza ładnym designem wyróżnia się także bezpiecznym wykorzystywaniem oraz materiałami najwyższej jakości. Dzięki czemu pozostanie z Wami poprzez niemało lat codziennie zdobiąc wnętrze swoją obecnością.

Kliknij tutaj i zobacz ofertę ekonomicznych żarówek led. Dobierz produktywne źródło światła z gwarancją najniższej ceny w Europie!

właściwości:
Materiał: najwyższej jakości tworzywo nienaturalne

Edinos
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane