Polska - Pozostałe dla dzieci - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - drewniana tablica wysoka z akcesoriami marki Malowany las

drewniana tablica wysoka z akcesoriami marki Malowany las

PL 104.61 zł.

4 miesięcy Nowy Sprzedam 1 odsłona ID #3913531

Opis

QR CODE

Drewniana tablica z akcesoriami z serii Malowany Las to kreatywne rozwiązaniaDzieciaki uwielbiają się bawić w szkołę, bazgrać, pisać i rysować, a wysoka drewniana tablica z serii Malowany Las to idealne rozwiązanie, żeby stworzyć w pokoju kącik do wyrażania siebie.


Drewniana tablica to rozwiązanie, które umożliwi tobie i twojemu dziecku godziny twórczej zabawy, rozwinie jego kreatywność i wprowadzi go w świat farb, kredy i mazaków. Drewniana tablica ma masę różnych akcesoriów, które umożliwią dziecku artystyczny wyraz i będą służyły równocześnie do zabawy, jak i nauki.


Wysoka tablica z akcesoriami tradycyjną, szkolną stronę do pisania kredą i stronę białą – przeznaczoną do pisania markerami ścieralnymi na sucho.Akcesoria to gwarancja perfekcyjnej zabawy poprzez długie godzinyDrewniana tablica z linii Malowany Las zaopatrzona jest w komfortową półeczkę, która sprawia, iż akcesoria i przybory są za każdym razem pod ręką.


Wśród nich odnajdziemy kredę, uchwyt na kredę, markery i ściereczki. Biała część tablicy posiada klips, który umożliwia przypięcie kartek do malowania i rysowania. Półeczka tablicy zaopatrzona jest także w kubeczki na farby lub wodę, a jednostajna konstrukcja powoduje, iż można malować bez ryzyka, iż coś się rozleje.


Do wysokiejdrewnianej tablicy dołączone są także literki i cyferki na magnes, które można wykorzystać w domowej nauce. Odcienie i kształty zachwycą, a łatwość przesuwania pozwoli na rozwój nie tylko intelektualny, ale także manualny dziecka.Drewniana wysoka tablica z serii Malowany Las połączeniem estetyki i funkcjonalnościTablicajest produkowana z najkorzystniejszej jakości naturalnego drewna, posiada bezpieczne wykończenia, więc nadaje się wyśmienicie dla każdego malca już od trzeciego roku życia.


Estetyczne wykonanie tablicy z akcesoriamisprawia, iż wpasuje się we wnętrze pokoju jednocześnie niewielkich, jak i obszernych dzieci.Wykonanie drewnianej tablicy z serii Malowany Las łączy funkcjonalność i estetykę.


Pastelowe, delikatne kolory z wyrazistymi detalami to zaproszenie do kreatywności dziecka, a potężne wykonanie tablicy sprawia, iż będzie służyła przez długie lata. Wysoka drewniana tablica dodatkowo możliwość regulacji wysokości, co sprawia, że tablica niejako rośnie z twoją pociechą!

Urwis.pl
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane