Polska - Torby do wózków - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Kinderkraft Torba do wózka moommy bag grey

Kinderkraft Torba do wózka moommy bag grey

PL 99.00 zł.

1 rok Nowy Sprzedam 3 odsłon ID #2748389

Opis

QR CODE

UNIWERSALNA Torbę MOMMY BAG zabierzesz ze sobą wszędzie. Spełni oczekiwania w trakcie codziennego spaceru z Maluszkiem, wyjścia na zakupy, a nawet w czasie weekendowego wyjazdu. Co więcej będzie perfekcyjnym dodatkiem w czasie spotkania z koleżankami.


ZORGANIZOWANA Jesteś ciągle w ruchu, dlatego aby jeszcze bardziej ułatwić Ci zorganizowanie wszelkiego, w torbie MOMMY BAG wynajdziesz kieszonkę i przegródki, dzięki którym butelki, pieluchy, chusteczki czy gryzaczki będą zawsze na swym miejscu.


TRWAŁA Torba MOMMY BAG sprawdzi się za każdym razem i będzie Ci towarzyszyć przez długie lata. Została stworzona z trwałego i niepodatnego na przetarcia materiału, pozbawionego substancji szkodliwych. Zawsze CZYSTA Deszcz, brudne buciki, resztki jedzenia, rozlane mleko czy rozsypana kaszka już nie musisz się tym martwić.


MOMMY BAG jest wyprodukowana z nietrudnego w czyszczeniu materiału. Wystarczy przetrzeć ją wilgotną ściereczką, by znów wyglądała poprawnie. UNIWERSALNE ZACZEPY W zestawie znajdują się dwa uniwersalne uchwyty, umożliwiające zaczepienie torby na rożnego typu wózkach.


produkowane są z bezpiecznego i przetestowanego sprężystego tworzywa, które uchroni torbę przed zsuwaniem się po rączkach wózka. MATA DO PRZEWIJANIA Do torby dołączona jest kompaktowa, mobilna mata do przewijania, wzorem dobrana do torby.


To koniecznik każdego zorgazniowanego rodzica, dzięki któremu przewinięcie dziecka poza domem jest za każdym razem bezpieczne, wygodne i higieniczne. Matę z łatwością wyczyścić. Nr katalogowy: KKAMBAGGRY0000Wymiary: 53x29x17 cmAkcesoria w zestawie: Dwa uniwersalne uchwyty mocujące do wózka, Turystyczna mata do przewjania Pozostałe właściwości:...

Urwis.pl
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane