Polska - Kabiny prysznicowe - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Ravak (1ZI40100Z1)

Ravak (1ZI40100Z1)

PL 2898.00 zł.

4 miesięcy Nowy Sprzedam 8 odsłon ID #4007164

Opis

QR CODE

Kabina prysznicowa 10° 10RV2 rozmiary: 80 cm kolorystyka: profil - biały; uchwyt w wykonaniu chrom wypełnienie z bezpiecznego szkła: 6 mm; Transparent wysokość artykułu: 190 cm Kabina prysznicowa o odświeżonym designie, który łączy się ze wszystkimi elementami konceptu 10°.


komfortowe obfite narożne wejście i wysokiej jakości drzwi przesuwne, które nie zabierają miejsca w łazience. Nowoczesne rozwiązanie brodzika prysznicowego pozwala przechowywać kosmetyki poza strefą kapielową.


Montaż w obłożonym płytka rogu łazienki na brodzikach RAVAK Perseus Pro 10°, Perseus Pro Chrome, Perseus Pro Flat, Perseus Pro, Perseus, Angela albo bezpośrednio na podłodze w zastosowanym odpływem liniowym lub kratką odpływową.


Stosując profil poszerzający BLNPS towar można rozszerzyć o 20 mm. Ochrona szkła RAVAK AntiCalc® Niewidoczna ochrona przed nieczystościami i kamieniem Każda woda, z wyjątkiem destylowanej albo deszczowej, za każdym razem gromadzi w sobie pewną liczba soli, która konsoliduje się chemicznie ze szkłem tworząc osad, a z czasem trwały osad na szkle.


dostępne na rynku środki chemiczne służące do usuwania kamienia są w tym przypadku nieskuteczne. Trwałym osadom może zapobiec wyłącznie niepowtarzalna technologia ochrony szkła – zwana RAVAK AntiCalc (nazwa i technologia jest chroniona prawem patentowym).


Jak działa RAVAK AntiCalc®? Szkło zabezpieczone powłoką RAVAK AntiCalc® Drzwi zabezpieczone RAVAK AntiCalc® Szkło niezabezpieczone powłoką RAVAK AntiCalc® Drzwi niezabezpieczone RAVAK AntiCalc® technika RAVAK AntiCalc buduje na powierzchni szkła powłokę hydrofobową, która powoduje odpychanie wody od powierzchni szkła.


Krople spadając na powłokę AntiCalc spływają szybciej nie powodując tworzenia się trwałych osadów. Mniejsze krople, które zdołają utrzymać się na powierzchni szkła pozostawiają na szkle suchy osad, który nie jest chemicznie związany ze strukturą szkła i można gousunąć wilgotną ściereczką.


Jak długo powłoka AntiCalc® zachowuje swoje parametry? Hydrofobowa powłoka RAVAK AntiCalc jest odporna na czyszczenie produktami powszechnie użytkowanymi do mycia okien i szklanych składników. Odporność powłoki zależy od składu wody i częstotliwości korzystania z kabiny prysznicowej.


posiadając na uwadze długą żywotność naszych produktów RAVAK opracował specjalną odżywkę, która regularnie użytkowana sprawnie przywraca parametry powłoki i wydłuża jej funkcjonalność do minimum 10 lat. Artykuł RAVAK AntiCalc® Conditioner Właściwa i regularna pielęgnacja szkła przy użyciu środka RAVAK AntiCalc Conditioner zagwarantuje całkowitą funkcjonalność powłoki RAVAK AntiCalc przez okres 10 lat.


Jak dbać o szklane komponenty kabiny prysznicowej? Warto zaufać produktom do pielęgnacji rekomendowanym przez producenta. Dbając na co dzień o estetykę i czystość zakupionej kabiny albo drzwi prysznicowych wykorzystaj uniwersalny środek RAVAK Cleaner.


Raz na trzy miesiące użyj RAVAK AntiCalc Conditioner i odśwież powłokę RAVAK AntiCalc.Jak to działa? Oczyść szybę wodą i środkiem RAVAK Cleaner. Wewnętrzną powierzchnię szkła wytrzyj do sucha i za pomocą ściereczki nanieś odżywkę RAVAK AntiCalc Conditioner.


Poleruj powierzchnię szkła aż do całkowitego wchłonięcia odżywki. W ten sposób pielęgnowana powierzchnia szkła zachowa swoje hydrofobowe atrybuty na okres kolejnych kilku miesięcy (w zależności do twardości wody).


przez ten okres wymaga wyłącznie regularnego mycia środkiem RAVAK Cleaner.

sklep.e-kabiny.pl
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane