Polska - Kabiny prysznicowe - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Ravak (1ZI70100Z1)

Ravak (1ZI70100Z1)

PL 3055.00 zł.

4 miesięcy Nowy Sprzedam 5 odsłon ID #4007158

Opis

QR CODE

Kabina prysznicowa 10° 10RV2 wymiary: 90 cm kolorystyka: profil - biały; uchwyt w wykonaniu chrom wypełnienie z bezpiecznego szkła: 6 mm; Transparent wysokość produktu: 190 cm Kabina prysznicowa o odświeżonym designie, który łączy się ze wszystkimi elementami konceptu 10°.


wygodne znaczne narożne wejście i wysokiej jakości drzwi przesuwne, które nie zabierają miejsca w łazience. Nowoczesne rozwiązanie brodzika prysznicowego pozwala przechowywać kosmetyki poza strefą kapielową.


Montaż w obłożonym płytka rogu łazienki na brodzikach RAVAK Perseus Pro 10°, Perseus Pro Chrome, Perseus Pro Flat, Perseus Pro, Perseus, Angela lub bezpośrednio na podłodze w zastosowanym odpływem liniowym albo kratką odpływową.


Stosując profil poszerzający BLNPS produkt można rozszerzyć o 20 mm. Ochrona szkła RAVAK AntiCalc® Niewidoczna ochrona przed nieczystościami i kamieniem Każda woda, z wyjątkiem destylowanej albo deszczowej, zawsze mieści w sobie pewną ilość soli, która łączy się chemicznie ze szkłem tworząc osad, a z czasem trwały osad na szkle.


dostępne na rynku środki chemiczne służące do usuwania kamienia są w tym przypadku nieskuteczne. Trwałym osadom może zapobiec tylko specyficzna technika ochrony szkła – zwana RAVAK AntiCalc (nazwa i technologia jest chroniona prawem patentowym).


Jak działa RAVAK AntiCalc®? Szkło zabezpieczone warstwą RAVAK AntiCalc® Drzwi zabezpieczone RAVAK AntiCalc® Szkło niezabezpieczone powłoką RAVAK AntiCalc® Drzwi niezabezpieczone RAVAK AntiCalc® technologia RAVAK AntiCalc kreuje na powierzchni szkła powłokę hydrofobową, która sprawia odpychanie wody od powierzchni szkła.


Krople spadając na powłokę AntiCalc spływają szybciej nie powodując tworzenia się trwałych osadów. Mniejsze krople, które zdołają utrzymać się na powierzchni szkła pozostawiają na szkle suchy osad, który nie jest chemicznie związany ze strukturą szkła i można gozlikwidować wilgotną ściereczką.


Jak długo powłoka AntiCalc® zachowuje swoje cechy? Hydrofobowa warstwa RAVAK AntiCalc jest niepodatna na czyszczenie produktami powszechnie używanymi do mycia okien i szklanych elementów. Solidność powłoki zależy od składu wody i częstotliwości korzystania z kabiny prysznicowej.


mając na uwadze długą żywotność naszych towarów RAVAK opracował specjalną odżywkę, która regularnie użytkowana wydajnie przywraca właściwości powłoki i wydłuża jej funkcjonalność do minimum 10 lat. Produkt RAVAK AntiCalc® Conditioner Właściwa i regularna pielęgnacja szkła przy użyciu środka RAVAK AntiCalc Conditioner zapewnia całkowitą funkcjonalność powłoki RAVAK AntiCalc przez okres 10 lat.


Jak dbać o szklane komponenty kabiny prysznicowej? Warto zaufać produktom do pielęgnacji polecanym poprzez producenta. Dbając na co dzień o estetykę i czystość zakupionej kabiny lub drzwi prysznicowych wykorzystaj uniwersalny środek RAVAK Cleaner.


Raz na trzy miesiące użyj RAVAK AntiCalc Conditioner i odśwież powłokę RAVAK AntiCalc.Jak to działa? Oczyść szybę wodą i środkiem RAVAK Cleaner. Wewnętrzną powierzchnię szkła wytrzyj do sucha i przy pomocy ściereczki nanieś odżywkę RAVAK AntiCalc Conditioner.


Poleruj powierzchnię szkła aż do całkowitego wchłonięcia odżywki. W ten sposób pielęgnowana powierzchnia szkła zachowa swoje hydrofobowe atrybuty na okres kolejnych kilku miesięcy (w zależności do twardości wody).


przez ten okres wymaga jedynie regularnego mycia środkiem RAVAK Cleaner.

sklep.e-kabiny.pl
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane