Polska - Kabiny prysznicowe - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Ravak (1ZI70C00Z1)

Ravak (1ZI70C00Z1)

PL 3055.00 zł.

4 miesięcy Nowy Sprzedam 7 odsłon ID #4007157

Opis

QR CODE

Kabina prysznicowa 10° 10RV2 wymiary: 90 cm kolorystyka: profil - połysk Alubright; uchwyt w wykonaniu chrom wypełnienie z bezpiecznego szkła: 6 mm; Transparent wysokość produktu: 190 cm Kabina prysznicowa o odświeżonym designie, który łączy się ze wszystkimi elementami konceptu 10°.


wygodne znaczne narożne wejście i wysokiej jakości drzwi przesuwne, które nie zabierają miejsca w łazience. Innowacyjne rozwiązanie brodzika prysznicowego pozwala przechowywać kosmetyki poza strefą kapielową.


Montaż w obłożonym płytka rogu łazienki na brodzikach RAVAK Perseus Pro 10°, Perseus Pro Chrome, Perseus Pro Flat, Perseus Pro, Perseus, Angela albo bezpośrednio na podłodze w zaimplementowanym odpływem liniowym lub kratką odpływową.


Stosując profil poszerzający BLNPS produkt można zwiększyć o 20 mm. Ochrona szkła RAVAK AntiCalc® Niewidoczna ochrona przed nieczystościami i kamieniem Każda woda, z wyjątkiem destylowanej lub deszczowej, zawsze zawiera w sobie pewną ilość soli, która jednoczy się chemicznie ze szkłem tworząc osad, a z czasem trwały osad na szkle.


dostępne na rynku środki chemiczne służące do usuwania kamienia są w tym przypadku nieskuteczne. Trwałym osadom może zapobiec wyłącznie niepowtarzalna technologia ochrony szkła – zwana RAVAK AntiCalc (nazwa i technika jest broniona prawem patentowym).


Jak działa RAVAK AntiCalc®? Szkło zabezpieczone powłoką RAVAK AntiCalc® Drzwi zabezpieczone RAVAK AntiCalc® Szkło niezabezpieczone powłoką RAVAK AntiCalc® Drzwi niezabezpieczone RAVAK AntiCalc® technika RAVAK AntiCalc stwarza na powierzchni szkła powłokę hydrofobową, która sprawia odpychanie wody od powierzchni szkła.


Krople spadając na powłokę AntiCalc spływają szybciej nie powodując tworzenia się trwałych osadów. Mniejsze krople, które zdołają utrzymać się na powierzchni szkła pozostawiają na szkle suchy osad, który nie jest chemicznie związany ze strukturą szkła i można gousunąć wilgotną ściereczką.


Jak długo powłoka AntiCalc® zachowuje swoje atrybuty? Hydrofobowa warstwa RAVAK AntiCalc jest wytrzymała na czyszczenie produktami powszechnie użytkowanymi do mycia okien i szklanych składników. Solidność powłoki zależy od składu wody oraz częstotliwości korzystania z kabiny prysznicowej.


mając na uwadze długą żywotność naszych artykułów RAVAK opracował specjalną odżywkę, która regularnie używana skutecznie przywraca parametry powłoki i wydłuża jej funkcjonalność do minimum 10 lat. Artykuł RAVAK AntiCalc® Conditioner Właściwa i regularna pielęgnacja szkła przy użyciu środka RAVAK AntiCalc Conditioner zapewnia całkowitą funkcjonalność powłoki RAVAK AntiCalc przez okres 10 lat.


Jak dbać o szklane elementy kabiny prysznicowej? Warto zaufać produktom do pielęgnacji rekomendowanym poprzez producenta. Dbając na co dzień o estetykę i czystość zakupionej kabiny albo drzwi prysznicowych wykorzystaj uniwersalny środek RAVAK Cleaner.


Raz na trzy miesiące użyj RAVAK AntiCalc Conditioner i odśwież powłokę RAVAK AntiCalc.Jak to działa? Oczyść szybę wodą i środkiem RAVAK Cleaner. Wewnętrzną powierzchnię szkła wytrzyj do sucha i przy pomocy ściereczki nanieś odżywkę RAVAK AntiCalc Conditioner.


Poleruj powierzchnię szkła aż do całkowitego wchłonięcia odżywki. W ten sposób pielęgnowana powierzchnia szkła zachowa swoje hydrofobowe właściwości na okres kolejnych kilku miesięcy (w zależności do twardości wody).


poprzez ten okres wymaga wyłącznie regularnego mycia środkiem RAVAK Cleaner.

sklep.e-kabiny.pl
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane