Polska - Wanny - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Besco 160 x 70 (WMD-160-G)

Besco 160 x 70 (WMD-160-G)

PL 3815.00 zł.

1 miesiąc Nowy Sprzedam 1 odsłona ID #4008231

Opis

QR CODE

Besco Goya wanna wolnostojąca Kod artykułu: #WMD-160-GKolor: białyKształt: owalnaMateriał: Mineral DuraBe - konglomerat marmurowyPowierzchnia nieporowata o szczególnie wysokiej trwałości i oporności na przebarwieniaW pakiecie odpływ z korkiem KLIK-KLAK bez przelewuPowłoka antybakteryjnaGwarancja producenta Waga: około 140 kg.wymiary:rozmiar: 160x70 cmWysokość: 57 / 63 cmPojemność 200 L Wannę można zamówić w dowolnym kolorze palety RAL odcień czarny albo czerwony RAL 3000 dopłata 10% a pozostałe kolory dopłata 50%.


Za dopłatą można zamówić artykuł z powłoką przeciwpoślizgową BeSafe, która zapewnia komfort i bezpieczeństwo kąpieli. Subtelna struktura BeSafe nieskomplikowane utrzymanie czystości i wpływa należycie na wygląd produktu.


Przy zakupie wanny z powłoką termin realizacji to przesyłka w terminie do 15 dni roboczych.Produkty wytworzone w technologii Mineral DuraBe są dopracowane wyjątkowo odporną warstwą Gelcoat. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania wanny i brodziki znamionują bardzo korzystne właściwości użytkowe i estetyczne.


Produkty tworzone z odlewu mineralnego, który jest mieszanką naturalnych kamieni, jak marmur czy granit,, a także żywicy, znamionuje doskonale gładka, nieporowata powierzchnia o szczególnie wysokiej trwałości i niepodatności na przebarwienia.


Antybakteryjne parametry warstwy Gelcoat ułatwiają utrzymanie towaru w czystości i zapobiegają rozwojowi groźnych dla zdrowia bakterii, co często stanowi spory problem w łazience....

sklep.e-kabiny.pl
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane