Polska - Wybielacze i odplamiacze - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - LA CORVETTE Mydło do usuwania plam z dodatkiem Orzechów Piorących 250g

LA CORVETTE Mydło do usuwania plam z dodatkiem Orzechów Piorących 250g

PL 14.21 zł.

4 lat Nowy Sprzedam 26 odsłon ID #2951327

Opis

QR CODE
OPIS artykułu

Mydło wyłącznie z olejów roślinnych wzbogacone orzechami piorącymi. Użyte przed praniem zasadniczym efektywnie likwiduje z tekstyliów uporczywe plamy.Znane ze swoich właściwości piorących orzechy piorące są przychylne środowisku i hipoalergiczne. Dedykowane do delikatnych tekstyliów. Nie posiada nienaturalnych barwników ani substancji zapachowych.

SPOSÓB zastosowania

Odplamianie: zabrudzoną tkaninę, np. Kołnierzyk i mankiety koszuli, zmoczyć i przetrzeć mydłem; przystąpić do prania stanowczego.

Pranie ręczne: zmoczyć ubrania w misce z czystą letnią wodą; natrzeć materiał mydłem i pocierać kilkukrotnie w najróżniejszych miejscach, naprzemiennie ugniatając tkaninę; zamoczyć ponownie. Powtórzyć czynność. Spłukać czystą wodą.

SKŁAD

30% mydła i więcej (savon 30% et plus).

Savonnerie du Midi - Marseille
Fabriqué en France

zakupyEKO
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane