Polska - Liny - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Capital Sports Corope Lina Fitness Tau 12m poliester czarna

Capital Sports Corope Lina Fitness Tau 12m poliester czarna

PL 259.99 zł.

1 miesiąc Nowy Sprzedam 0 odsłon ID #3065481

Opis

QR CODE

Corope producenta Capital Sports to prosty, lecz wszechstronny przyrząd fitnessowy, który zagwarantuje skuteczny i najróżniejszy trening z niezliczonymi technikami wymachów i wieloma opcjami.Niezależnie od tego, czy trening przebiega w poziomie, czy w pionie, Corope firmy Capital Sports trenuje całe ciało.


Jako miejsce do ćwiczeń starczy drzewo w ogrodzie lub parku. Ćwiczenia wyciskające pot z czoła angażują równocześnie różne mięśnie, wzmacniając w równym stopniu siłę i wytrzymałość. Ponieważ ćwiczenia są wyjątkowo proste do wykonania, nadają się równocześnie dla zaawansowanych, jak i też dla początkujących osób.


Na podstawie symetryczności ruchów falistych każdy użytkownik może sam szczególnie korzystnie ocenić, czy wykonuje ćwiczenia we właściwy sposób.Lina fitnessowa posiada neutralną, czarną stylistykę z plastikowymi końcówkami, które powiększają chwytność, zniżają ryzyko kontuzji podczas poślizgu i zapobiegają strzępieniu się liny.


Oprócz tradycyjnych ćwiczeń fitnessowych Corope producenta Capital Sports można również używać do ćwiczeń w pojedynkę albo w grupie. Lina o grubości 3,8 cm, z potrójnym splotem, gwarantuje stosowny chwyt – niezależnie od tego, czy chodzi o wymachy czy także o zespołowe przeciąganie liny.dostatek wariantów ćwiczeń i technik wymachów gwarantuje długofalową i urozmaiconą zabawę fitnessową.


Jako powierzchnia treningowa może służyć ogród lub park miejski. Corope można używać do ćwiczeń w pionie.

electronic-star
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane