Polska - Liny - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Capital sports corope lina fitness tau 15m poliester czarna

Capital sports corope lina fitness tau 15m poliester czarna

PL 419.99 zł.

4 miesięcy Nowy Sprzedam 0 odsłon ID #1625283

Opis

QR CODE

Capital Sports Corope to prosty, a zarazem wszechstronny przyrząd do skutecznych i urozmaiconych ćwiczeń z niezliczonymi odmianami i technikami skakania. Poziomo czy również pionowo, Corope od Capital Sports trenuje całe ciało.


Do wykonywania ćwiczeń kompletnie starczy choćby ogród lub park z drzewem. Forsowne ćwiczenia aktywizują równocześnie przeróżnegrupy mięśni, udoskonalając kondycję i odporność. Ponieważ ćwiczenia są przystępne, mogą je wykonywać nie tylko dla profesjonaliści, ale także początkujący.


W opraciu o jednakowy charakter zamachów skakanką każdy może sam ocenić, czy ćwiczenia są realizowane prawidłowo. Lina Fitness Tau w czarnym, neutralnym odcieniu, posiada rączki z tworzywa sztucznego. Pozwala to zwiększyć przyczepność, zredukowac ryzyko obrażeń i uniemożliwia strzępieniu się linki.


Oprócz typowych zastosowań treningowych, Lina Fitness Tau Capital Sports Corope można wykorzystywać do ćwiczeń jednostkowych i grupowych. Potrójna linka o grubości 3,8 cm zapewnia trafną przyczepność - bez względu na to czy stosujesz ją do wspinaczki, skakania, czy też do zawodów w grupowym przeciąganiu.


zasobność osiągalnych wariantów i technik skakania to zarazem gwarancja długiej i urozmaiconej zabawy. Jako miejsce ćwiczeń w zupełności starczy najbliższy park miejski czy też ogród. Korzystaj ze skakanki np.


w trakcie wspinania albo stosuj ją do skoków pionowych.

electronic-star
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane