Polska - Liny - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Capital Sports Corope Lina Fitness Tau 9m poliester czarna (4260414898099)

Capital Sports Corope Lina Fitness Tau 9m poliester czarna (4260414898099)

PL 259.99 zł.

1 miesiąc Nowy Sprzedam 0 odsłon ID #3065482

Opis

QR CODE

Capital Sports Corope to prosty, a zarazem wszechstronny przyrząd do efektywnych i urozmaiconych ćwiczeń z niezliczonymi odmianami i technikami skakania. Poziomo czy też pionowo, Corope od Capital Sports trenuje całe ciało.


Do realizowania ćwiczeń w pełni starczy nawet ogród albo park z drzewem. Forsowne ćwiczenia aktywizują jednocześnie różnegrupy mięśni, poprawiając kondycję i solidność. Ponieważ ćwiczenia są proste, mogą je wykonywać nie tylko dla profesjonaliści, ale także początkujący.


W opraciu o jednakowy charakter zamachów Lina Fitness Tau każdy może sam ocenić, czy ćwiczenia są wykonywane poprawnie. Lina Fitness Tau w czarnym, neutralnym odcieniu, posiada rączki z tworzywa sztucznego.


Pozwala to zwiększyć przyczepność, zredukowac ryzyko obrażeń i uniemożliwia strzępieniu się linki. Oprócz typowych zastosowań treningowych, Lina Fitness Tau Capital Sports Corope można wykorzystywać do ćwiczeń jednostkowych i grupowych.


Potrójna linka o grubości 3,8 cm zagwarantuje słuszną przyczepność - bez względu na to czy stosujesz ją do wspinaczki, skakania, czy również do zawodów w grupowym przeciąganiu. Obfitość osiągalnych wariantów i technik skakania to zarazem gwarancja długiej i urozmaiconej zabawy.


Jako miejsce ćwiczeń w zupełności wystarczy najbliższy park miejski czy także ogród. Korzystaj ze skakanki np. Podczas wspinania lub stosuj ją do skoków pionowych.

electronic-star
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane