Polska - Liny - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Capital Sports Lina do Cross-Training Monster Rope 12m dł. 3,8cm śr nylon

Capital Sports Lina do Cross-Training Monster Rope 12m dł. 3,8cm śr nylon

PL 279.99 zł.

1 miesiąc Nowy Sprzedam 0 odsłon ID #3065480

Opis

QR CODE

Więcej aniżeli tylko przeciąganie liny: Lina Monster Rope producenta Capital Sports jest prostym,jeszcze wszechstronnym przyrządem treningowym, który sprawi, iż pot pojawi się na Państwa czole, a w mięśniach zakwasy.


Mięśnie zostają dodatkowo konkretnie umocnione. Lina Cross-Training pasuje znakomicie do przeprowadzania treningu kardio, w trakcie którego uaktywniana jest muskulatura całego ciała, a w szczególności trenowane jest oddychanie i system krążenia.Ćwiczenia kardio z wykorzystaniem liny skręcanej są produktywne, a dzięki niezliczonym technikom zamachowym i wariacjom sąznakomitym urozmaicone.


genialnym miejscem treningowym może stać się ogród albo park z drzewem. Ponieważ podczas ćwiczeń wytrzymałościowych jednocześnie aktywne są rozmaite grupy mięśni, trening przy pomocy liny Capital Sports rozwija w równym stopniu siłę jak i kondycję.


Utrzymywanie Monster Rope w rytmicznym ruchu po prostu powoduje przyjemność.Lina do fitnessu jest przepięknie produkowanym przyrządem do ćwiczeń w kolorze czarnym ze złotymi akcentami. Końce liny wyposażone są w żółte uchwyty z tworzywa sztucznego ułatwiające wygodne trzymanie liny i zmniejszające zagrożenie skaleczeniem, gdyby lina wyślizgnęła się z ręki.


Liny Monster Rope producenta Capital Sports można używać w trakcie ćwiczeń fitness w pojedynkę, a także w grupie i wykorzystać podczas konwencjonalnego przeciągania liny.przystępne długości: 9m, 12m, 15m

electronic-star
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane