Polska - Pozostałe artykuły metalowe - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Capital Sports Lina Power Rope z hakiem 15 m 3,3 cm Lina konopna do ćwiczeń siłowych Zamocowanie suf

Capital Sports Lina Power Rope z hakiem 15 m 3,3 cm Lina konopna do ćwiczeń siłowych Zamocowanie suf

PL 259.99 zł.

1 miesiąc Nowy Sprzedam 0 odsłon ID #3067683

Opis

QR CODE

Obojętnie, czy ćwiczysz w poziome czy również w pionie – lina Power Rope firmy Capital Sports umożliwi Ci wytrenowanie całego ciała. Liny do ćwiczeń siłowych to proste,równocześnie wszechstronne przyrządy fitnessowe, które błyskawicznie doprowadzą Cię do świetnej formy.


Ponieważ ćwiczenia są niezwykle proste, liny te nadają się jednocześnie dla progresywnych, jak i też dla początkujących sportowców w przypadku ćwiczeń w poziomie linę mocuje się pośrodku i lekko napina. Następnie chwyta się obydwa zakończenia liny i wprawia ją ruchami ramion rytmicznie w ruch, tak żeby lina wykonywała równomierne ruchy faliste.


Już po upływie niedługiego czasu na Twoim czole pojawi się pot, ponieważ lina Power Rope trenuje całe ciało: siłę i wytrzymałość, górną część ciała, muskulaturę tułowia, a także nogi. Na podstawie równomierności ruchów falistych każdy użytkownik może sam niezwykle dobrze ocenić, czy wykonuje ćwiczenia we właściwy sposób.zasobność wariantów ćwiczeń i technik wprawiania liny w ruch i jej poruszania zagwarantuje długookresową i urozmaicona zabawę z fitnessem.


Jako powierzchnia treningowa może służyć ogród albo park miejski.Szczególną zaletą liny Capital Sports Power Rope jest aczkolwiek zrównoważony, stalowy uchwyt, który można podczepić do haka umieszczonego w suficie.


Nieważne jak i gdzie umocujesz linę - jej wytrzymały hak stalowy gwarantuje słuszne umocowanie w trakcie wszelkich ćwiczeń. Dzięki temu dostępne są całkiem nowe rodzaje technik i ćwiczeń. Teraz linę Power Rope można użyć jako linę do wspinaczki albo do ćwiczeń w pionie.


Lina o grubości 3,8 cm, z potrójnym splotem, z naturalnego włókna konopnego gwarantuje adekwatny chwyt - przy wspinaczce, wprawianiu liny w ruch w trakcie zespołowego przeciągania liny. Naturalne włókna nadają przy tym linie ujmujący wygląd retro, znany z hal gimnastycznych.


Uchwyt jest przykręcony na stałe do liny, można go aczkolwiek kilkoma ruchami odkręcić i zdjąć, jeżeli nie przewiduje się przymocowania liny do stropu. Obydwa końce liny znajdują się w kurczliwej osłonie tworzywa nienaturalnego, która z jednej strony służy jako uchwyt, a z drugiej zapobiega strzępieniu się liny.Lina Capital Sports Power Rope pasuje nie tylko jako przyrząd sportowy, lecz można ją używać dzięki jej stabilnemu hakowi jako zabawkę dla dzieci w ogrodzie po jej uprzednim podczepieniu.


Można z niej zrobić huśtawkę lub wejście do domku na drzewie.dostępne długości: 9 m (nr kat. 10027732), 12 m, 15 m (nr kat. 10027734)Proszę zwrócić uwagę, że do montażu sufitowego potrzeba jeszcze optymalnego uchwytu do zawieszenia liny.

electronic-star
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane