Polska - Pozostałe artykuły metalowe - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Capital Sports Lina Power Rope z hakiem 15 m 3,8 cm Lina konopna do ćwiczeń siłowych Zamocowanie suf

Capital Sports Lina Power Rope z hakiem 15 m 3,8 cm Lina konopna do ćwiczeń siłowych Zamocowanie suf

PL 349.99 zł.

1 miesiąc Nowy Sprzedam 0 odsłon ID #3067684

Opis

QR CODE

Obojętnie, czy ćwiczysz w poziome czy także w pionie – lina Power Rope producenta Capital Sports umożliwi Ci wytrenowanie całego ciała. Liny do ćwiczeń siłowych to proste,równocześnie wszechstronne przyrządy fitnessowe, które błyskawicznie doprowadzą Cię do nadzwyczajnej formy.


Ponieważ ćwiczenia są nad wyraz proste, liny te nadają się równocześnie dla zaawansowanych, jak i także dla początkujących sportowców w sytuacji ćwiczeń w poziomie linę mocuje się pośrodku i lekko napina. Następnie chwyta się obydwa zakończenia liny i wprawia ją ruchami ramion rytmicznie w ruch, tak aby lina wykonywała równomierne ruchy faliste.


Już po upływie krótkiego czasu na Twoim czole pojawi się pot, ponieważ lina Power Rope trenuje całe ciało: siłę i solidność, górną część ciała, muskulaturę tułowia, a także nogi. Na podstawie równomierności ruchów falistych każdy użytkownik może sam nad wyraz poprawnie ocenić, czy wykonuje ćwiczenia we właściwy sposób.


bogactwo wariantów ćwiczeń oraz technik wprawiania liny w ruch i jej poruszania zagwarantuje długookresową i urozmaicona zabawę z fitnessem. Jako powierzchnia treningowa może służyć ogród lub park miejski.


Szczególną zaletą liny Capital Sports Power Rope jest jednakże stabilny, stalowy uchwyt, który można podczepić do haka umieszczonego w suficie. Nieważne jak i gdzie umocujesz linę - jej wytrzymały hak stalowy gwarantuje adekwatne umocowanie podczas wszystkich ćwiczeń.


dzięki czemu przystępne są całkiem nowe typy technik i ćwiczeń. Teraz linę Power Rope można wykorzystać jako linę do wspinaczki albo do ćwiczeń w pionie. Lina o grubości 3,8 cm, z potrójnym splotem, z naturalnego włókna konopnego zapewnia adekwatny chwyt - przy wspinaczce, wprawianiu liny w ruch w trakcie zespołowego przeciągania liny.


Naturalne włókna nadają przy tym linie ujmujący wygląd retro, znany z hal gimnastycznych. Uchwyt jest przykręcony na stałe do liny, można go lecz kilkoma ruchami odkręcić i zdjąć, jeżeli nie przewiduje się przymocowania liny do stropu.


Obydwa końce liny znajdują się w kurczliwej osłonie tworzywa nienaturalnego, która z jednej strony służy jako uchwyt, a z drugiej uniemożliwia strzępieniu się liny. Lina Capital Sports Power Rope pasuje nie tylko jako przyrząd sportowy, lecz można ją używać dzięki jej jednostajnemu hakowi jako zabawkę dla dzieci w ogrodzie po jej uprzednim podczepieniu.


Można z niej zrobić huśtawkę albo wejście do domku na drzewie. Dostępne długości: 9 m (nr kat. 10027734), 12 m (nr kat. 10027733), 15 m Proszę zwrócić uwagę, że do montażu sufitowego potrzeba jeszcze optymalnego uchwytu do zawieszenia liny.

electronic-star
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane