Polska - Pozostałe artykuły metalowe - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Capital sports lina power rope z hakiem 9 m 3,8 cm lina konopna do ćwiczeń siłowych zamocowanie sufi

Capital sports lina power rope z hakiem 9 m 3,8 cm lina konopna do ćwiczeń siłowych zamocowanie sufi

PL 219.99 zł.

1 miesiąc Nowy Sprzedam 1 odsłona ID #3067682

Opis

QR CODE

Obojętnie, czy ćwiczysz w poziome czy również w pionie – lina Power Rope producenta Capital Sports umożliwi Ci wytrenowanie całego ciała. Liny do ćwiczeń siłowych to proste,równocześnie wszechstronne przyrządy fitnessowe, które prędko doprowadzą Cię do wspaniałej formy.


Ponieważ ćwiczenia są niezwykle proste, liny te nadają się zarówno dla zaawansowanych, jak i również dla początkujących sportowców w sytuacji ćwiczeń w poziomie linę mocuje się pośrodku i lekko napina. Następnie chwyta się obydwa zakończenia liny i wprawia ją ruchami ramion rytmicznie w ruch, tak aby lina wykonywała równomierne ruchy faliste.


Już po upływie niedługiego czasu na Twoim czole pojawi się pot, ponieważ lina Power Rope trenuje całe ciało: siłę i trwałość, górną część ciała, muskulaturę tułowia i nogi. Na podstawie równomierności ruchów falistych każdy użytkownik może sam szczególnie należycie ocenić, czy wykonuje ćwiczenia we właściwy sposób.bogactwo wariantów ćwiczeń oraz technik wprawiania liny w ruch i jej poruszania zagwarantuje długookresową i urozmaicona zabawę z fitnessem.


Jako powierzchnia treningowa może służyć ogród lub park miejski.Szczególną zaletą liny Capital Sports Power Rope jest chociaż zrównoważony, stalowy uchwyt, który można podczepić do haka umieszczonego w suficie.


Nieważne jak i gdzie umocujesz linę - jej wytrzymały hak stalowy zapewnia adekwatne umocowanie podczas wszelkich ćwiczeń. Dzięki temu dostępne są całkiem nowe warianty technik i ćwiczeń. Teraz linę Power Rope można zastosować jako linę do wspinaczki lub do ćwiczeń w pionie.


Lina o grubości 3,8 cm, z potrójnym splotem, z naturalnego włókna konopnego gwarantuje trafny chwyt - przy wspinaczce, wprawianiu liny w ruch podczas zespołowego przeciągania liny. Naturalne włókna nadają przy tym linie ujmujący wygląd retro, znany z hal gimnastycznych.


Uchwyt jest przykręcony na stałe do liny, można go chociaż kilkoma ruchami odkręcić i zdjąć, jeżeli nie przewiduje się przymocowania liny do stropu. Obydwa końce liny znajdują się w kurczliwej osłonie tworzywa nienaturalnego, która z jednej strony służy jako uchwyt, a z drugiej zapobiega strzępieniu się liny.Lina Capital Sports Power Rope nadaje się nie tylko jako przyrząd sportowy, lecz można ją używać dzięki jej stabilnemu hakowi jako zabawkę dla dzieci w ogrodzie po jej uprzednim podczepieniu.


Można z niej zrobić huśtawkę albo wejście do domku na drzewie.przystępne długości: 9m, 12 m (nr kat. 10027733), 15 m (nr kat. 10027734)Proszę zwrócić uwagę, iż do montażu sufitowego potrzeba jeszcze optymalnego uchwytu do zawieszenia liny.

electronic-star
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane