Polska - Pozostałe artykuły metalowe - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Capital Sports Power Rope H4 Lina z hakiem 4 m 3,8 cm Lina konopna Lina do ćwiczeń siłowych

Capital Sports Power Rope H4 Lina z hakiem 4 m 3,8 cm Lina konopna Lina do ćwiczeń siłowych

PL 169.99 zł.

1 miesiąc Nowy Sprzedam 0 odsłon ID #3067680

Opis

QR CODE

Obojętnie, czy ćwiczysz w poziome czy także w pionie – lina Power Rope H4 marki CAPITAL SPORTS umożliwi Ci wytrenowanie całego ciała. Liny do ćwiczeń siłowych to proste,jednocześnie wszechstronne przyrządy fitnessowe, które szybko doprowadzą Cię do genialnej formy.


Ponieważ ćwiczenia są wyjątkowo proste, liny te nadają się zarówno dla innowacyjnych, jak i też dla początkujących sportowców. W sytuacji ćwiczeń w poziomie linę mocuje się pośrodku i lekko napina. Następnie chwyta się obydwa zakończenia liny i wprawia ją ruchami ramion rytmicznie w ruch, tak aby lina wykonywała równomierne ruchy faliste.


Już po upływie niedługiego czasu na Twoim czole pojawi się pot, ponieważ lina Power Rope H4 trenuje całe ciało: siłę i odporność, górną część ciała, muskulaturę tułowia oraz nogi. Na podstawie równomierności ruchów falistych każdy użytkownik może sam niezwykle należycie ocenić, czy wykonuje ćwiczenia we właściwy sposób.zasobność wariantów ćwiczeń, a także technik wprawiania liny w ruch i jej poruszania zagwarantuje długofalową i urozmaicona zabawę z fitnessem.


Jako powierzchnia treningowa może służyć ogród lub park miejski.Szczególną zaletą liny Power Ropes H4 marki CAPITAL SPORTS jest lecz stabilny, stalowy uchwyt, który można podczepić do haka umieszczonego w suficie.


Nieważne jak i gdzie umocujesz linę - jej wytrzymały hak stalowy zapewnia adekwatne umocowanie podczas wszystkich ćwiczeń. Dzięki temu przystępne są całkiem świeże rodzaje technik i ćwiczeń. Teraz linę Power Rope H4 można wykorzystać jako linę do wspinaczki lub do ćwiczeń w pionie.


Lina o grubości 3,8 cm, z potrójnym splotem, z naturalnego włókna konopnego gwarantuje trafny chwyt - przy wspinaczce, wprawianiu liny w ruch w trakcie zespołowego przeciągania liny. Naturalne włókna nadają przy tym linie ujmujący wygląd retro, znany z hal gimnastycznych.


Uchwyt jest przykręcony na stałe do liny, można go ale kilkoma ruchami odkręcić i zdjąć, jeżeli nie przewiduje się przymocowania liny do stropu. Obydwa końce liny znajdują się w kurczliwej osłonie tworzywa nienaturalnego, która z jednej strony służy jako uchwyt, a z drugiej uniemożliwia strzępieniu się liny.Lina Power Rope H4 marki CAPITAL SPORTS nadaje się nie tylko jako przyrząd sportowy, lecz można ją używać dzięki jej zrównoważonemu hakowi jako zabawkę dla dzieci w ogrodzie po jej uprzednim podczepieniu.


Można z niej zrobić huśtawkę lub wejście do domku na drzewie.Proszę zwrócić uwagę, iż do konstrukcji sufitowego potrzeba jeszcze adekwatnego uchwytu do zawieszenia liny.

electronic-star
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane