Polska - Pozostałe artykuły metalowe - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Capital Sports Power Rope H6 Lina z hakiem 6 m 3,8 cm Lina konopna Lina do ćwiczeń siłowych (4260486

Capital Sports Power Rope H6 Lina z hakiem 6 m 3,8 cm Lina konopna Lina do ćwiczeń siłowych (4260486

PL 219.99 zł.

1 miesiąc Nowy Sprzedam 0 odsłon ID #3067681

Opis

QR CODE

Obojętnie, czy ćwiczysz w poziome czy też w pionie – lina Power Rope H6 marki CAPITAL SPORTS umożliwi Ci wytrenowanie całego ciała. Liny do ćwiczeń siłowych to proste,równocześnie wszechstronne przyrządy fitnessowe, które momentalnie doprowadzą Cię do wspaniałej formy.


Ponieważ ćwiczenia są wyjątkowo proste, liny te nadają się równocześnie dla nowoczesnych, jak i też dla początkujących sportowców w sytuacji ćwiczeń w poziomie linę mocuje się pośrodku i lekko napina. Następnie chwyta się obydwa zakończenia liny i wprawia ją ruchami ramion rytmicznie w ruch, tak aby lina wykonywała równomierne ruchy faliste.


Już po upływie niedługiego czasu na Twoim czole pojawi się pot, ponieważ lina Power Rope H6 trenuje całe ciało: siłę i odporność, górną część ciała, muskulaturę tułowia i nogi. Na podstawie równomierności ruchów falistych każdy użytkownik może sam bardzo poprawnie ocenić, czy wykonuje ćwiczenia we właściwy sposób.obfitość wariantów ćwiczeń i technik wprawiania liny w ruch i jej poruszania zapewnia długotrwałą i urozmaicona zabawę z fitnessem.


Jako powierzchnia treningowa może służyć ogród albo park miejski.Szczególną zaletą liny Power Ropes H6 producenta CAPITAL SPORTS jest lecz stabilny, stalowy uchwyt, który można podczepić do haka umieszczonego w suficie.


Nieważne jak i gdzie umocujesz linę - jej wytrzymały hak stalowy gwarantuje słuszne umocowanie w trakcie wszystkich ćwiczeń. Dzięki czemu przystępne są całkiem świeże rodzaje technik i ćwiczeń. Dzisiaj linę Power Rope H6 można wykorzystać jako linę do wspinaczki albo do ćwiczeń w pionie.


Lina o grubości 3,8 cm, z potrójnym splotem, z naturalnego włókna konopnego zagwarantuje trafny chwyt - przy wspinaczce, wprawianiu liny w ruch podczas zespołowego przeciągania liny. Naturalne włókna nadają przy tym linie ujmujący wygląd retro, znany z hal gimnastycznych.


Uchwyt jest przykręcony na stałe do liny, można go jednakże kilkoma ruchami odkręcić i zdjąć, jeżeli nie przewiduje się przymocowania liny do stropu. Obydwa końce liny znajdują się w kurczliwej osłonie tworzywa nienaturalnego, która z jednej strony służy jako uchwyt, a z drugiej zapobiega strzępieniu się liny.Lina Power Rope H6 marki CAPITAL SPORTS pasuje nie tylko jako przyrząd sportowy, lecz można ją używać dzięki jej jednostajnemu hakowi jako zabawkę dla dzieci w ogrodzie po jej uprzednim podczepieniu.


Można z niej zrobić huśtawkę albo wejście do domku na drzewie.Proszę zwrócić uwagę, że do montażu sufitowego potrzeba jeszcze trafnego uchwytu do zawieszenia liny.

electronic-star
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane