
Zgrzewalna bitumiczna papa wierzchniego krycia Extradach szybki Profil SBS 5m2 dedykowana jest do realizowania wielowarstwowych pokryć dachowych na nowych dachach i do renowacji już istniejących pokryć bitumicznych.
Asfaltowa papa wierzchniego krycia, zgrzewalna, na włókninie poliestrowej. Strona wierzchnia pokryta jest gruboziarnistą posypką nowej generacji. Ma podwyższoną odporność na mechaniczne uszkodzenia co wpływa na jakość i prędkość prowadzonych prac.
Strona spodnia jest profilowana i zabezpieczona folią z tworzywa nienaturalnego. To wytrzymała papa, wspaniała w trakcie zimowych prac dekarskich i odśnieżania. Papę eksponuje się najwyższymi parametrami technicznymi, coniewątpliwie wpływa na jakość wykonania dachu na budowie.
Papa produkowana jest wg technice szybki Profil SBS, dzięki temu wymaga wyraźnie krótszego okresu zgrzewania do podłoża, co powala zaoszczędzić pokaźne ilości gazu i redukuje błędy pracy ludzkiej wynikające z niedogrzania papy do podłoża.
Papa Extradach jest nad wyraz elastyczna w niskich temperaturach, jej mechaniczna oporność na przebicia dynamiczne jest ponad 2 razy wyższa od zwykłych pap dachowych. Wygodny montaż zagwarantuje wysoka jakość bitumu, a plastyczność papy pomaga robić efektywne obróbki dachowe.