Polska - Krzesła ogrodowe - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Drewniana skrzynia ogrodowa - Gareo 3X

Drewniana skrzynia ogrodowa - Gareo 3X

PL 1188.00 zł.

1 rok Nowy Sprzedam 7 odsłon ID #4572673

Opis

QR CODE

Pora letnia to perfekcyjny czas na wypoczynek w zaciszu ogrodu. By zadbać o wygodę swoją i użytkowników nas gości warto zaaranżować w okolicy tarasu miejsce, w którym ulokujemy przydatne akcesoria, takie jak poduszki, koce na zimniejsze wieczory czy zabawki dla najmłodszych. Wielofunkcyjna skrzynia ogrodowa Gareo 3X marki Elior nie tylko sprawi, że będziemy posiadać wszystko co konieczne pod ręką, lecz i swoim designem dopełni aranżacji naszej przestrzeni.

Wszystko, co potrzebne w zasięgu Twojego wzroku

Drewniana skrzynia ogrodowa Gareo 3X marki Elior to nie tylko idealny schowek na wszystkiego rodzaju gadżety, które zapewnią Ci wygodę i komfort w trakcie wypoczynku w ogrodzie. To także miejsce, które dzięki swojej objętości jest w stanie pomieścić Twoje narzędzia ogrodowe, potrzebne podczas codziennej pielęgnacji rabatek i przycinania roślin. Masz już dość biegania do pomieszczenia gospodarczego i szukania przypadkowo rozrzuconych sekatora czy wycinarki? Skrzynia Gareo zapewnia Ci bezpieczne przechowywanie ich pod zamknięciem. Wodoodporna wyściółka PVC zapewni z kolei wszystkim akcesoriom właściwą cyrkulację powietrza i ochronę przed wilgocią.

Stylowy i trwały mebel w Twoim ogrodzie

Lite drewno tekowe z którego wytwarzana jest konstrukcja skrzyni ogrodowej Gareo 3X firmy Elior znamionuje się unikatową wytrzymałością na działanie wody. Dzięki wysokiej zawartości substancji oleistych i kwasu krzemowego na dłużej zachowa swoje parametry, a wystawione na działanie czynników atmosferycznych nie ulegnie odbarwieniu i rozwarstwieniu. Drewno w ogrodzie to nadzwyczajny wybór, który zaakcentuje wyjątkowość naszej przestrzeni. Ciepła kolorystyka skrzyni wyśmienicie wkomponuje się w zielone akcenty, a sam mebel wraz z innymi elementami wyposażenia tarasu stworzy spójną całość.

Edinos
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane