Polska - Krzesła ogrodowe - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Skrzynia drewniana ogrodowa - Gareo 2X

Skrzynia drewniana ogrodowa - Gareo 2X

PL 918.00 zł.

1 rok Nowy Sprzedam 10 odsłon ID #4572674

Opis

QR CODE

Pora letnia to genialny czas na wypoczynek w zaciszu ogrodu. By zadbać o wygodę swoją i użytkowników nas gości warto zaaranżować w okolicy tarasu miejsce, w którym ulokujemy przydatne akcesoria, takie jak poduszki, koce na zimniejsze wieczory czy zabawki dla najmłodszych. Wielofunkcyjna skrzynia ogrodowa Gareo 2X producenta Elior nie tylko sprawi, że będziemy posiadać wszystko co niezbędne pod ręką, lecz i swym designem dopełni aranżacji naszej przestrzeni.

Wszystko, co niezbędne w zasięgu Twojego wzroku

Drewniana skrzynia ogrodowa Gareo 2X firmy Elior to nie tylko idealny schowek na wszystkiego rodzaju gadżety, które zapewnią Ci wygodę i komfort podczas wypoczynku w ogrodzie. To także miejsce, które dzięki swej pojemności jest w stanie pomieścić Twoje narzędzia ogrodowe, konieczne w trakcie codziennej pielęgnacji rabatek i przycinania roślin. Masz już dość biegania do wnętrza gospodarczego i szukania przypadkowo rozrzuconych sekatora czy wycinarki? Skrzynia Gareo 2X zagwarantuje Ci bezpieczne przechowywanie ich pod zamknięciem. Wodoodporna wyściółka PVC zapewni z kolei wszystkim akcesoriom właściwą cyrkulację powietrza i ochronę przed wilgocią.

Stylowy i trwały mebel w Twoim ogrodzie

Lite drewno tekowe z którego wytwarzana jest konstrukcja skrzyni ogrodowej Gareo 2X marki Elior cechuje się nieszablonową odpornością na działanie wody. Dzięki wysokiej zawartości substancji oleistych i kwasu krzemowego na dłużej zachowa swoje właściwości, a wystawione na działanie czynników atmosferycznych nie ulegnie odbarwieniu i rozwarstwieniu. Drewno w ogrodzie to genialny dobór, który wyróżni wyjątkowość naszej przestrzeni. Ciepła kolorystyka skrzyni doskonale wkomponuje się w zielone akcenty, a sam mebel wraz z innymi elementami wyposażenia tarasu stworzy spójną całość.

Edinos
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane