Polska - Lampki biurkowe - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Lumes Żółta lampka biurkowa do nauki - s271-walia

Lumes Żółta lampka biurkowa do nauki - s271-walia

PL 58.00 zł.

5 miesięcy Nowy Sprzedam 1 odsłona ID #4614523

Opis

QR CODE

Pamiętasz, kiedy po raz pierwszy odrabiałeś lekcje? Nauka pierwszych liter, pierwsze czytanki, wierszyki... Jaka lampka towarzyszyła Ci w tych chwilach? Pamiętasz jej odcień i ruchome ramię, które z satysfakcją wyginałeś? Kultowa lampka powraca na salony! Poznaj lampę S271-Walia marki Lumes! wyśmienita na biurko Twoje i Twojego dziecka!

z całą pewnością nieraz wracasz myślami do szkolnych lat. Zamglone wspomnienia z przedszkola, następnie już bardziej wyraziste ze szkoły podstawowej. Pachnące nowością podręczniki zakupione przez mamę, nowy tornister, zeszyty i kredki. Pierwsze przyjaźnie, znajomości, zabawy z kolegami. Wydaje się, jakby to było wczoraj. Jeszcze niedawno sam byłeś w szkole, a dzisiaj to Twoje dziecko rozpoczyna naukę! bez dwóch zdań chcesz go wesprzeć w tym unikatowym czasie i stworzyć jak najlepsze warunki do jego rozwoju. Zawzięcie przygotowujesz biurko, fotel, miejsce na książki. Została jeszcze tylko jedna rzecz - lampka S271-Walia! niezwykle użyteczna, będzie perfekcyjnym towarzyszem podczas nauki. Dzięki temu, iż jej ramię jest elastyczne, z łatwością można ustawić źródło światła i dostosować go do własnych potrzeb. Co więcej, lampka przyda się także jako dopełniające źródło światła w trakcie różnorodnych gier i zabaw i wieczorami i nocą, kiedy to zastąpi lampkę nocną. Bez wątpienia i Ty niejednokrotnie z niej skorzystasz podczas czytania książki bądź pracy przy biurku. Lampka jest nad wyraz jednostajna i wytrzymała, dzięki temu pozostanie z Wami poprzez dużo długich lat.

właściwości:
fason: tradycyjny
Materiał: wysokiej jakości metal
Kolor: żółty
Źródło światła: E27, 25W
wymiary: 22 x 15 x 30 cm
Źródło światła w pakiecie: nie.

Edinos
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane