Polska - Lampki nocne - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Inteligentna lampka nocna Gosund LB3

Inteligentna lampka nocna Gosund LB3

PL 119.00 zł.

1 rok Nowy Sprzedam 9 odsłon ID #4610032

Opis

QR CODE

Gosund Smart Light - skuteczna lampka, jakiej potrzebujesz

Inteligentna lampka Gosund może być zdalnie sterowana przy pomocy stosownej aplikacji. Potrafinieprzeciętnie skonsolidować się ze środowiskiem smart home. Urządzenie wyróżnia także kontrola głosem, ustalanie harmonogramu pracy, możliwość przyciemnienia światła, panel dotykowy oraz prostota w użytkowaniu, a także zmienny odcień oświetlenia.

Możliwość bezdotykowego sterowania urządzeniem

Lampa współpracuje z systemami Amazon Alexa i Google Assistant, co zapewnia użytkownikowi maksymalną wygodę dzięki możliwości kontroli światła przez proste komunikaty głosowe. Z pomocą komend możesz nie tylko z łatwością włączyć albo wyłączyć urządzenie, ale też przystosować światło do swoich potrzeb, poprzez cały czas komfortowo leżąc w łóżku albo na kanapie.

Więcej niżeli lampa

Kompaktowy rozmiar i wysmakowany wygląd urządzenia zezwalają na wkomponowanie go w artystyczną dekorację na stole. Powodują też, że lampka wyśmienicie wpasuje się w niemal każdą aranżację we współczesnym domu. Produkt idealnie łączy się z progresywnymi meblami i może stać świetnym elementem aranżacji w dodatku w Twoim mieszkaniu.


Wnieś więcej barw do swojego życia

Inteligentna lampka nocna Gosund, potrafi kompletnie odmienić nasze postrzeganie przestrzeni. Tryb mieszania światła RGB+W umożliwia użytkownikowi tworzenie efektownej i oszałamiającej scenerii. Lampka Gosund jest komfortowa w obsłudze dzięki ekranowi dotykowemu, uniwersalnemu włącznikowi oraz trybom światła białego i RGB.

Tryb budzenia i zasypiania

Lampkę możesz uruchomić standardowo lub zapisać w urządzeniu godziny, o których kładziesz się spać i wstajesz. Kiedy to zrobisz, urządzenie przypasuje się do Twojego dnia. O poranku obudzi Cię przyjemnym jasnym blaskiem, zaś wieczorem uspokoi relaksującym białym światłem, które usprawnia przygotowanie się do snu.

wygodny panel dotykowy

W lampce charakterystyczne przyciski zostały kompletnie zastąpione bardziej instynktownym panelem dotykowym. Rozwiązanie to niezaprzeczalnie usprawnia jej obsługę. Zmiana koloru czy jasności - wszystko odbywa się przy pomocy dotyku. Po prostu naciśnij górę/bok urządzenia, żeby je włączyć/wyłączyć albo przełączyć tryb działania. Co więcej, delikatne przesunięcie palcem po dolnym panelu dotykowym pozwala zmieniać oraz dostosowywać jasność światła w zakresie 1%-100%.

duży wachlarz zastosowań

Urządzenie wcale nie musi służyć jedynie jako lampka nocna w sypialni. Nieprzeciętnie spełni oczekiwania też w innych miejscach. Z powodzeniem ustawisz je w pokoju dziecięcym, łazience, salonie czy kuchni. Ze względu na emitowane przez nie przychylne dla oczu światło możesz też stosować je jako lampkę do czytania.

Rozwiązanie, które nie wymaga instalacji

Dzięki zastosowanemu rozwiązaniu, użytkownik nie musi już więcej martwić się o instalację oprogramowania czy inne trudne działania. Wystarczy uruchomić lampę z pomocą dołączonego do zestawu kabla Micro USB, ściągnąć aplikację Gosund APP, dodać urządzenie, dostosować ustawienia do własnych potrzeb i radować się nowym, bezawaryjnym źródłem światła!

Specyfikacja

Media Expert
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane