Polska - Lampki nocne - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Lumes Lampka nocna tuba na białym stelażu - ex950-sydnet - 18 kolorów

Lumes Lampka nocna tuba na białym stelażu - ex950-sydnet - 18 kolorów

PL 158.00 zł.

1 rok Nowy Sprzedam 0 odsłon ID #4609958

Opis

QR CODE

To ona towarzyszy Ci podczas długich wieczorów, czytania książki i zasypiania. To dzięki niej czujesz się bezpiecznie budząc się wewnątrz nocy. Co zapewnia Ci tak niesamowity komfort i jest za każdym razem przy Tobie? Jedyna w swym rodzaju, specyficzna, zniewalająco błyskotliwa lampka nocna EX950-Sydnet! Zakochaj się w najnowszym projekcie marki Lumes!

Lampka nocna to unikatowy rodzaj oświetlenia, który spełnia mnóstwo funkcji równocześnie użytecznych jak i dekoratywnych. Nic nie jest w stanie ograniczyć jej zastosowania, na co wyśmienitym dowodem jest nasza wyjątkowa lampka EX950-Sydnet. Wykonana z nieporównaną trosceą o każdy detal, charakteryzuje się najwyższą jakością wykorzystanych materiałów. Zachwycający design w zarysie tuby to fenomenalne połączenie modernizmu z nutką klasyki, w jej najlepszym wydaniu. Wynikiem tej fuzji jest właśnie szykowna, olśniewająca swoją aparycją lampka. nadzwyczajna, żeby zagościć w Twojej sypialni i towarzyszyć Ci każdego wieczoru. Nie tylko zapewni potrzebne źródło światła, ale także tworząc półmrok wprowadzi ciepłą i przytulną atmosferę. uwydatni atuty Twojego wnętrza kreując w nim unikalny klimat. Za dnia stanie się czarującą dekoracją, która ozdobi sypialnię swoim niezrównanym, ciekawym wyglądem. Ta niewielka, przeurocza lampka może dekorować także Twój salon i biuro, gdzie stojąc na szafce, komodzie czy stoliku będzie gustownym i oryginalnym akcentem aranżacji. Dzięki swej wyjątkowej formie i bogatej kolorystyce, będzienadzwyczajnym rozwiązaniem do pokoju dziecięcego. Nie tylko zapewni spokojny i bezpieczny sen,też świetnie wkomponuje się w charakter dziecięcego świata. Wybierz więc spomiędzy kilkunastu soczystych, nieśmiertelnych kolorów i ciesz się jej obecnością każdego dnia!

Lampa przystępna jest także w innych kolorach stelaża (biały, czarny, metaliczny, chrom, stal szczotkowana, stare złoto). Jeśli jesteś zainteresowany innym kolorem kliknij tutaj.

Edinos
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane