Polska - Lampy ogrodowe - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Lampa ogrodowa stojąca DIFF IP44 czarna E27 INSPIRE

Lampa ogrodowa stojąca DIFF IP44 czarna E27 INSPIRE

PL 85.00 zł.

1 rok Nowy Sprzedam 6 odsłon ID #2984344

Opis

QR CODE

Lampa DIFF to urządzenie, które wspaniale stanie na wysokości zadania zarówno w ogrodzie, na działce rekreacyjnej, przy podjeździe a choćby na tarasie. Tworzywo nienaturalne z którego produkowano korpus jest trwałe i oporne na zmienne warunki atmosferyczne..


W oprawie zainstalowano mocowanie źródła światła typu E27. Jest to jeden z najszczególniej lubianych gwintów w żarówkach konwencjonalnych, dostępny jeszcze w oświetleniu halogenowym i LED. W obudowie można więc zainstalować źródło światła o mocy nawet 60 W, dzięki czemu już jedna lampa jest w stanie oświetlić wyraźną część powierzchni.


Specjalnie skonstruowana obudowa powoduje, iż urządzenie posiada klasę szczelności IP44 (Index of Protection), co oznacza zabezpieczenie przed ciałami stałymi o średnicy pokaźniejszej aniżeli 1 mm (np. Owady) i ochronę przed kroplami padającymi pod dowolnym kątem (np.


deszcz, woda ze zraszaczy nawadniających). Urządzenie takie można więc stosować/montować na zewnątrz. Należy jednak pamiętać, by urządzenie nie pozostawało pod powierzchnia wody i nie było narażone na strumień wodny.

Leroy Merlin
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane