Polska - Lampy ogrodowe - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Lampa ogrodowa stojąca shelby ip44 czarna e27 marki Inspire

Lampa ogrodowa stojąca shelby ip44 czarna e27 marki Inspire

PL 29.66 zł.

1 rok Nowy Sprzedam 3 odsłon ID #2984341

Opis

QR CODE

Shelby to linia oświetlenia ogrodowego o nowoczesnej stylistyce, która doskonale sprawdzi się na dodatek na działce, podjeździe również jako doświetlenie fasady budynku. Prezentowany tutaj słupek został zaprojektowany w taki sposób żeby użytkownik mógł podczas konstrukcji samodzielnie ustawić kierunek strumienia światła (w górę lub w dół).


Korpus lampy został wykonany z trwałego stopu aluminium pokrytego powłoką wytrzymałą na zmienne warunki atmosferyczne. W oprawie zainstalowano mocowanie źródła światła rodzaju E27. Jest to jeden z najszczególniej popularnych gwintów w żarówkach klasycznych, dostępny też w oświetleniu halogenowym i LED.


W obudowie można więc zainstalować źródło światła o mocy nawet 60 W, dzięki temu już jedna lampa jest w stanie oświetlić wyraźną część powierzchni. Specjalnie skonstruowana obudowa powoduje, iż urządzenie ma klasę szczelności IP44 (Index of Protection), co oznacza zabezpieczenie przed ciałami stałymi o średnicy większej aniżeli 1 mm (np.


owady), a także ochronę przed kroplami padającymi pod dowolnym kątem (np. Deszcz, woda ze zraszaczy nawadniających). Urządzenie takie można więc stosować/montować na zewnątrz pamiętając, by nie pozostawało pod powierzchnia wody i nie było narażone na strumień wodny.

Leroy Merlin
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane