Polska - Oczyszczacze powietrza - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Airfree e60 (5604770300619)

Airfree e60 (5604770300619)

PL 639.99 zł.

1 rok Nowy Sprzedam 15 odsłon ID #4705357

Opis

QR CODE

Airfree E60 to progresywny i progresywny oczyszczacz powietrza, który jako jedyny z przystępnych sprzętów na rynku, oprócz wirusów, bakterii i alergenów, niszczy także zarodniki grzybów i pleśni. Jego skuteczność została udowodniona w niezależnych laboratoriach, natomiast badania przeprowadzone w Centrum technicznym Ainia w Hiszpanii potwierdzają zdolność Airfree w niszczeniu pleśni w aż 86%.

Konwekcyjny oczyszczacz powietrza Airfree E60 wykorzystuje technikę TSS, gdzie mikroorganizmy niszczone są w warunkach podobnych do tych, które panują podczas gotowania wody. W środku urządzenia umieszczony został ceramiczny rdzeń, który rozgrzewając się do 200ºC, spala wiekszość mikroorganizmów, które poprzez niego przechodzą. Airfree nie wymaga zastosowania filtrów, których zakup konsoliduje się ze wielkim wydatkiem, a w przeciwieństwie do oczyszczaczy z filtrami HEPA, eliminowane są choćby najmniejsze, mikroskopijne drobnoustroje.

Oczyszczacz powietrza Airfree E60 jest polaceny dla osób chcących poprawić jakość powietrza w swym otoczeniu. Miliony drobnoustrojów obecnych w powietrzu, dostając się do organizmów ludzkich sprawia groźne dla zdrowia, a nawet dla życia choroby. Wśród nich może być astma, silne alergie i podrażnienie dróg oddechowych. Zanieczyszczone powietrze wywołuje w dodatku infekcje, obniżoną koncentracje, senność i rozdrażnienie.

idealne efekty pracy oczyszczacza udowodniono w szpitalach, gdzie na jakość powietrza stawia się wielki nacisk, natomiast ze względu na wydajne niszczenie pleśni i jej zarodników, oczyszczacz E60 sprawdzi się w bibliotekach, muzeach, a choćby w archiwach. Airfree to naturalne i ekologiczne rozwiązanie dla całej rodziny.

użycie:

pokoje dziecięce - użytkowanie oczyszczaczy Airfree zmniejsza ryzyko zachorowań na choroby wirusowe przenoszone drogą kropelkową, także obniża dolegliwości powodowane poprzez alergeny.

budynki szkolne i przedszkola - szkoły i przedszkola są siedliskiem wielu niebezpiecznych chorób przenoszonych drogą kropelkową. Dzięki umieszczeniu Airfree w salach lekcyjnych, ryzyko wystąpienia chorób, a choćby epidemii jest dużo mniejsze.

pracownie laboratoryjne, ośrodki zdrowia i szpitale - największe siedlisko groźnych chorób jest w szpitalach oraz laboratoriach, natomiast oczyszczacze powietrza Airfree z powodzeniem mogą być użytkowane w takich miejscach.

budynki funkcjonalności publicznej i biura - Airfree można stosować w miejscach, w których przebywa dużo osób, występuje tam większe ryzyko szerzenia się niebezpiecznych chorób.

muzea, biblioteki, archiwa - na eksponatach i starych książkach osadza się niemało kurzu, a także pleśni szkodliwych dla przechowywanych przedmiotu. W celu uniknięcia zniszczenia okazów można użyć oczyszczacz powietrza Airfree.

restauracje i hotele - Airfree można zastosować w restauracjach i pokojach hotelowych, co zwiększy komfort i bezpieczeństwo przebywania w takich miejscach, jak i polepszy opinie gości na temat danego miejsca.

kuchnie i spiżarnie - w kuchniach i spiżarniach mamy do czynienia z roztoczami jak i z pleśniami. Airfree szczególnie prędko i sprawnie oczyści powietrze z niepożądanych drobnoustrojów.

statki i jachty - przy powiększonej wilgotności występuje niemało pleśni i grzybów, szkodliwych dla zdrowia.

wspomagająco przy chorobach płuc - Airfree ogranicza stężenie ozonu, jak i alergenów i zgubnych mikroorganizmów z powietrza, dzięki czemu istotnie odciąża organizmy osób wrażliwych, z problemami przy oddychaniu.

pomaga w przechowywaniu taśm wideo i sprzętów optycznych - dzięki Airfree zostaje ograniczone do minimum ryzyko zniszczenia cennych wspomnień zawartych na nośnikach pamięci.

towar
firma
Kod producenta
E60
EAN
5604770300619
informacje podstawowe
Kolor
Biały
typ
Oczyszczacz powietrza
Moc [W]
45
Obszar działania [m2]
24
Jonizacja
Nie
Lampa UV
Nie
Higrostat
Nie
Timer
Nie
Funkcje
Wyłapywanie kurzu
Tak
Wyłapywanie sierści zwierząt
Tak
Pochłanianie zapachu
Tak
Zwalczanie alergenów
Tak
Neutralizacja pyłu zawieszonego
Tak
Nawilżanie powietrza
Nie
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
wariant gwarancji
Producenta
Media Expert
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane