Polska - Wentylatory - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Qazqa Designerski wentylator sufitowy biały z diodą led i pilotem - malaki

Qazqa Designerski wentylator sufitowy biały z diodą led i pilotem - malaki

PL 935.00 zł.

1 rok Nowy Sprzedam 7 odsłon ID #4704842

Opis

QR CODE

Zamówienie złożone przed 20.00, a przesyłka już dziś! darmowa dostawa i zwroty. Posiada źródło światła:Ja właściwości: dodatkowe funkcje:Lamp includes a dimmer Z wentylatorem sufitowym Malaki wybierzesz przyciągający wzrok w swym biurze albo wnętrzu!


Dzięki położeniu tego wentylatora sufitowego latem i zimą masz stosowną dystrybucję powietrza w domu poprzez cały rok: świeża bryza latem i ciepłe powietrze jest dobrze rozprowadzane zimą. Wentylator jest wyposażony w zintegrowaną (niewymienną) diodę LED o mocy 24 W i 17 000 godzin świecenia.


Dioda LED ma całkowity lumen 2160 i można ją ściemniać przy pomocy dołączonego pilota. Dzięki czemu możesz przypasować odcień światła od 2700 kelwinów do 3500 kelwinów. Możesz także ustawić prędkość ostrzy i czas trwania.


Ponieważ można regulować intensywność światła, ten wentylator pasuje zarówno do oświetlenia ergonomicznego, jak i nastrojowego. Rozmiary tego modelu to: 37,5 cm wysokości i 119,8 cm średnicy. Płyta montażowa ma średnicę 15 cm.


Wentylator sufitowy tworzy hałas od 35 do 45 dB. Odpowiednia przestrzeń do chłodzenia zależy od wielkości łopatek. Ten wentylator sufitowy ma łopatki 48 cm. Dzięki temu pasuje na powierzchnię 10-18 m².


Wykonaj swój ruch i kup wentylator sufitowy Malaki.

lampyiswiatlo.pl
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane