Polska - Wentylatory - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Qazqa Stalowy wentylator sufitowy z pilotem, w tym led - malaki

Qazqa Stalowy wentylator sufitowy z pilotem, w tym led - malaki

PL 935.00 zł.

1 rok Nowy Sprzedam 6 odsłon ID #4704841

Opis

QR CODE

Zamówienie złożone przed 20.00, a dostawa już dziś! gratisowa wysyłka i zwroty. Posiada źródło światła:Ja parametry: dodatkowe funkcje:Lamp includes a dimmer Wolisz srebro czy czerń? Nie musisz wybierać, ponieważ dzięki wentylatorowi sufitowemu Malaki możesz zawiesić łopatki jednocześnie czarną, jak i srebrną stroną do dołu.


W ten sposób starannie określisz fason swego wentylatora sufitowego! Jakie to miłe? Ten wentylator sufitowy ma 37,5 cm wysokości i średnicę 119,8 cm. Płyta montażowa ma średnicę 15 cm. Ten wentylator gromadzi zintegrowaną (niewymienną) diodę LED, którą można przyciemniać zarówno w lumenach, jak i w stopniach Kelvina.


dzięki temu możesz rewelacyjnie użyć ten wentylator jednocześnie do nastrojowego oświetlenia, jak i bezpośredniego oświetlenia w domu albo biurze. Wentylator i lampę można z łatwością ustawić w różnych pozycjach przy pomocy załączonego pilota.


Dzięki trybowi letniemu i zimowemu, który można ustawić za pomocą tego wentylatora sufitowego, gwarantuje on trafną dystrybucję powietrza o każdej porze roku. Wentylator sufitowy formuje 35-45 dB hałasu.


trafna przestrzeń do chłodzenia zależy od wielkości ostrzy. Ten wentylator sufitowy ma ostrza 48 cm. Dzięki czemu pasuje do pomieszczenia o powierzchni 10-18 m². Jeśli szukasz wielofunkcyjnego wentylatora sufitowego, wybierz Malaki!

lampyiswiatlo.pl
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane