Polska - Wentylatory - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Qazqa Wentylator sufitowy biały led ściemnialny gwieździste niebo - climo

Qazqa Wentylator sufitowy biały led ściemnialny gwieździste niebo - climo

PL 559.00 zł.

1 rok Nowy Sprzedam 4 odsłon ID #4704829

Opis

QR CODE

Zamówienie złożone przed 20.00, a dostawa już dziś! bezpłatna wysyłka i zwroty. Mieści źródło światła:Ja cechy: dodatkowe funkcje:Lamp includes a dimmer Ten wentylator sufitowy Climo jest wyjątkowo ergonomiczny!


zagwarantuje nie tylko świeży powiew, ale także zagwarantuje światło, kiedy tego chcesz. Climo jest białe i produkowane z tworzywa nienaturalnego ze stalą. Ma średnicę 60 cm i wysokość 20 cm. Płyta sufitowa ma średnicę 21,5 cm i wysokość 7 cm.


Ten Climo chłodzi pomieszczenia od 12m² do 18m²! Wentylator sufitowy pasuje do dachów o maksymalnym kącie 90 poziomów. Climo jest wyekwipowane w niewymienne oświetlenie LED (40 Watt). Jest ściemniany w poziomach Kelvina od 6500K-3000K.


Wytrzymuje średnio 30 000 godzin palenia. Ma całkowitą moc lumenów 1100 lumenów. Jest to podstawowa lampa nadająca się tylko do oświetlenia ergonomicznego. Ilość decybeli na stoisko: 50 db - 60 db - 70 db.


Wentylator sufitowy wyekwipowany jest w ściemniacz, który można obsługiwać przy pomocy załączonego pilota (działa przez podczerwień). Uwaga: Climo ma tylko pozycję letnią i dlatego tak naprawdę pasuje tylko do wdmuchiwania chłodnego powietrza do wnętrza w lecie!


Tego designerskiego wentylatora sufitowego nie powinno zabraknąć w biurze lub w gabinecie w domu.

lampyiswiatlo.pl
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane