Polska - Dekoracje ogrodowe - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Blumfeldt Flavius Piec ogrodowy żeliwny/stalowy 140 cm srebrny (4260486150767)

Blumfeldt Flavius Piec ogrodowy żeliwny/stalowy 140 cm srebrny (4260486150767)

PL 1009.99 zł.

1 miesiąc Nowy Sprzedam 0 odsłon ID #3055100

Opis

QR CODE

Rozpal ogień! Kiedy na tarasie lub w ogrodzie robi się zimno, piec tarasowy Flavius producenta Blumfeldt zapewni Ci długie godziny w cieple.Piec ogrodowy Flavius marki Blumfeldt to potężna dawka ciepła: jednostajny piec jest produkowany z niepękającego żeliwa i stali, w ciągu kilku minut promienieje przytulnym ciepłem.


Zapal w komorze węgiel, drewno lub węgiel drzewny i ciesz się ciepłem poprzez kilka godzin. Użyteczna klapa wentylacyjna na spodzie ułatwia rozpalanie. Dookolna kratka 360° zapobiega wyrzucaniu iskier i daje luźny widok na płomienie ze wszystkich stron.


Dzięki kominowi o wysokości 90 cm dym ulatuje momentalnie w górę, w trakcie gdy ciepło pieca jest równomiernie rozprowadzane i oddawane do otoczenia. Antyczny design pieca tarasowy Flavius marki Blumfeldt w stylu rzymskim to także jedyna w swym rodzaju ozdoba w ogrodzie lub na tarasie.


dekoracyjne zdobienia, a także lśniąca, metaliczna powierzchnia podkreślają nastrój chwili.Ciesz się jesienią i zimą w ciepłym blasku ognia: Piec ogrodowy Flavius marki Blumfeldt ogrzeje Cię ciepłem i swoim antycznym wzornictwem.

electronic-star
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane