Polska - Dekoracje ogrodowe - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Blumfeldt floreal fontanna ogrodowa z tworzywa polyresin 6 w romantyczne wzornictwo imitacja kamieni

Blumfeldt floreal fontanna ogrodowa z tworzywa polyresin 6 w romantyczne wzornictwo imitacja kamieni

PL 699.99 zł.

1 miesiąc Nowy Sprzedam 0 odsłon ID #3055103

Opis

QR CODE

Fontanna ogrodowa Floreal producenta Blumfeldt to powiew romantyzmu w ogrodzie, na balkonie albo w mieszkaniu. Łagodnie pluskająca woda, a także ujmująca imitacja kamienia wyczarują z każdego miejsca oazę odprężenia.Poczynając od wierzchołka przypominającego pąk kwiatowy, woda przelewa się poprzez imitację płatków kwiatowych do zbiornika głównego o średnicy 51 cm.


Dzięki zastosowaniu materiału Polyresin fontanna jest nie tylko elementem przyciągającym wzrok, ale jest również odporna na mróz i szczególnie wytrzymała. Pomimo swojej relatywnie minimalnej wagi stoi jednostajnie nawet przy wietrznej pogodzie.


W mieszkaniu oprócz efektu odprężenia zapewnia także pozytywne działanie zdrowotne: Nawilża samoczynnie powietrze, polepsza klimat w pomieszczeniu i zezwala na swobodne oddychanie.Aby wodny świat nigdy się nie zatrzymał, fontanna sprawną pompę, która zapewnia ciągłą cyrkulację wody.


Energooszczędny pobór mocy wynosi przy tym zaledwie 6 W. Dzięki rezygnacji z modułów solarnych fontanna jest w całości niezależna od nasłonecznienia i można jej używać cały rok.Romantyczna, ponadczasowa i niewrażliwa: Fontanna ogrodowa Floreal marki Blumfeldt.

electronic-star
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane