Polska - Dekoracje ogrodowe - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Blumfeldt Mantua, fontanna kaskadowa, fontanna solarna, fontanna ogrodowa, 4 poziomy, bateria

Blumfeldt Mantua, fontanna kaskadowa, fontanna solarna, fontanna ogrodowa, 4 poziomy, bateria

PL 499.99 zł.

1 miesiąc Nowy Sprzedam 0 odsłon ID #3055096

Opis

QR CODE

Relaks pomiędzy czterema jeziorkami: dzięki mocy słońca iskrząca się woda w solarnej fontannie kaskadowej Blumfeldt Mantua przepływa pomiędzy jej czterema stopniami i sprawia, że świat spowalnia. Łudząco podobna do prawdziwej fontanna jest przy tym nadzwyczaj dekoracyjna i może stanowić ozdobę każdego ogrodu, balkonu, czy także salonu.technologia Sunriver kaskadowej fontanny Blumfeldt Mantua bazująca na panelu słonecznym 9 V / 2,8 W i zintegrowanej baterii litowo-jonowej gwarantuje działanie fontanny w całości niezależnie od źródła zasilania.


Dzięki zasobnikowi energii w baterii, fontanna może działać w nocy nawet do 5 godzin. Całkowity relaks: delikatnie szemrząc, woda spływa kaskadą po czterech stopniach fontanny. Koncepcja działania LoopFlow sprawia, iż nie jest wymagane podłączenie ani dobieranie wody, mocna minipompa utrzymuje wodę po jej napełnieniu w stałym obiegu.


zapewnia ona słup wody o maksymalnej wysokości 100 cm, a także maksymalny przepływ wody 200 l/h. Błyszczy choćby w ciemności. Kiedy tylko zapada wieczór, zintegrowane oświetlenie LED wzbogaca wodę fontanny ogrodowej Blumfeldt Mantua w błyszczące refleksy i wprowadza romantyczny klimat do ogrodu lub na taras.


Dzięki wykończeniu z polyresinu fontanna stanowi nie tylko składnik przyciągający wzrok, lecz jest także trwała, niepodatna na mróz i stosunkowo lekka.Brak kosztów energii elektrycznej, perfekcyjna do pracy ciągłej: kaskadowa fontanna Mantua firmy Blumfeldt wprowadza atmosferę południowych Włoch do domu i ogrodu.

electronic-star
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane